Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś fajne kanały, stronki, książki, które dadzą mi jakieś pomysły co jeszcze mogę ciekawego zrobić z sushi?
Używam rożnych warzywek, rybka pieczona, surowa, krewetki, składam z tego różne rolki, mi smakuje, znajomi zadowoleni, ale ja chce jeszcze podnieść swój skill. Mogą być zarazem TRUE TRADITIONAL sushi jak i nowoczesne szkoły ( )
#gotujzwykopem #gotowanie #sushi #jedzenie
Finopatozaur - Znacie jakieś fajne kanały, stronki, książki, które dadzą mi jakieś po...

źródło: comment_1626170551KyPnaas6UVGikAYgEE71O0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@giko123: Nie mówię, że tylko w ten sposób mogę podnieść swój skill. Mówię, że zrobiłabym z sushi coś ciekawego, nowego.
Nad takimi rzeczami jak jakość ryżu nadal pracuję, jest dobrze, ale przeprowadzałam się ostatnio tyle, że każde sushi było robione na innej kuchence i czasem są odchyły przez to. Zalewe do sushi nie wiem jak miałabym ulepszyć, jeśli i tak daje jej się ładnie zapoznać z solą i cukrem, podgrzewam i
  • Odpowiedz
@Finopatozaur: Przepis na zalewę można modyfikować :) Na przykład dodać trochę soku jabłkowego 100% ;) A ryż polecam gotować ma garnku do ryżu, nie ma co się bawić w jakieś gotowania na kuchenkach ;)
  • Odpowiedz