Wpis z mikrobloga

Mam nieotwarty róż do policzków NARS w kolorze "orgasm" i nie wiem czy otwierac czy moze gdzies opylic, jak myslicie? Czy to prawda ze ten odcien pasuje do kazdego a moze macie innych ulubiencow? Na razie po prostu palucha na pomadke daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uroda #makijaz
  • 5
@daddyissues_: aplikowany pędzlem z miękkim włosiem typu 04 M Brush nie nabłyszcza zbytnio policzka, nie tworzy tafli. Wygląda po prostu jak mniej suchy, świeży róż. On daje efekt naturalnego rumieńca, pasuje większości kobiet w naszej szerokości geograficznej. Ale nie zapominajmy, że nie każdy dobrze się czuje/wygląda w różu, a ciemne karnacje chyba lepiej wyglądają w stonowanych ciemniejszych różo-brązach.

@amelciAR: ja bym otwierała lub opyliła, a za to kupiła mini wersję,
@Catit: Akurat z innego powodu bym opyliłaxD Nie przepadam w ogóle za różami w tym kolorze i nie używam pudrowych róży od jakiegoś czasu. A kwestia wykończenia zależy też od miejsca nałożenia. U mnie róż wygląda dobrze tylko na środku policzka, czyli w miejscu gdzie mam najwięcej porów, więc niezależnie od aplikacji niestety nie wygląda dobrze:( Tylko dlatego bym go opyliła.