Wpis z mikrobloga

Włosi to jedyny zespół, który zasłużył na mistrza. Od początku ostro, pokonywali najlepszych a Anglicy mimo ustawki wszystkiego pod nich, stadion, drabinka terminy, dali doopy a później ciotexy się poobrażały na koniec i pozdejmowali medale, oby nigdy już nic nie wygrali, brawo ITALIA, mam nadzieję że Anglików u siebie stukniemy #mecz
  • 23
@paki82: Zdejmowanie medali za 2 miejsce jest powszechne w sporcie co więcej jest to w pełni zrozumiały odruch dla ludzi bez mentalności przegrywa i tych którzy wiedza z jakimi emocjami wiąże się sport. I nie mów mi nic o szacunku do przeciwnika bo wisiorek pocieszenia na głowie nie ma nic z wspólnego z szacunkiem bądź jego brakiem, jest to wyraz wściekłości na samego siebie za dopuszczenie do porażki.
@Bulionek: no nie wiem czy takie powszechne, ja się jeszcze nie spotkałem i raczej po opadnięciu emocji cieszyłbym się, że mam miejsce na podium w ogóle. nie ma to nic wspólnego z mentalnością przegrywa, po prostu wściekać się na drugie miejsce to iks de. puchar weryfikuje cię jako drugą najlepszą drużynę na kontynencie, a ty stroisz fochy xD
@paki82: sory ale przecież wczorajsza bramka dla włochów była totalnym fuksem, faktem jest że Anglicy opadli z sił, ale ta piła grana potem przez włochów nie miała tej finezji i polotu co zawsze, próbowali na pałe sie przebić, a nie wspomne już o tym faulu jak włoch pociągnął gościa za koszulke. I mówie to jako ktoś kto kibicował na początku włochom. Cisnęli na pałe i tyle.
@Bulionek: @AgentGRU: ostatnie 5 turniejów wstecz (mundial + euro) - żaden przegrany w finale nie ściągał masowo medalu. Anglia ma generacje na kilka turniejów do przodu, ale to jest brak szacunku, tym bardziej, że dla niejednego z nich to może być ostatni medal zdobyty z reprezentacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bulionek: Finał Mistrzostw Świata 2018 - Chorwacja z dumą nosi srebrne medale, niektórzy jak Modrić całują, bo wiedzą, że to ogromny sukces itd.

No ale to trzeba nie buć angielskim bucem i nie obrażać się na cały świat, bo FOOK MEJT PRZEGRAŁEM JAK TO PFF CO TY MI TU DAJESZ JA NIE CHCE SREBRA
@ryszard_lwie_serce: trzeba oceniać cały mecz a w tym lepsi byli Włosi, Angole uważali że to dowiozą i się cofnęli, a Włosi po raz kolejny rozpoczęli mecz w 10, Immobile się nie nadaje, jakby od początku go nie było to już wcześniej by strzelili