Wpis z mikrobloga

Włosi to jedyny zespół, który zasłużył na mistrza. Od początku ostro, pokonywali najlepszych a Anglicy mimo ustawki wszystkiego pod nich, stadion, drabinka terminy, dali doopy a później ciotexy się poobrażały na koniec i pozdejmowali medale, oby nigdy już nic nie wygrali, brawo ITALIA, mam nadzieję że Anglików u siebie stukniemy #mecz
  • 23
  • Odpowiedz
@paki82: Zdejmowanie medali za 2 miejsce jest powszechne w sporcie co więcej jest to w pełni zrozumiały odruch dla ludzi bez mentalności przegrywa i tych którzy wiedza z jakimi emocjami wiąże się sport. I nie mów mi nic o szacunku do przeciwnika bo wisiorek pocieszenia na głowie nie ma nic z wspólnego z szacunkiem bądź jego brakiem, jest to wyraz wściekłości na samego siebie za dopuszczenie do porażki.
  • Odpowiedz
@Bulionek: jeżeli 2 miejsce na tak wielkim turnieju dla kogoś to pocieszenie to ten ktoś nie zasługiwał na to żeby być w finale, angole są bucami i nie szanują nikogo i dobrze im tak,
  • Odpowiedz
@Bulionek: nie jest powszechne, bierze się srebro i spada do szatni, a ci zrobili z tego wielką manifestację.

Prawda jest taka, że do finału dostali się po symulowanym karnym, a przez cały turniej grali nudny antyfutbol. Dobrze, że przegrali
  • Odpowiedz
@valencianista: Ale czemu porównujesz różne sporty? Tam chociaż jest jakieś stawanie na podium wspólne, w piłce liczy się wyłącznie mistrz, a potwierdza to również wygląd ceremonii oraz brak meczy o 3 miejsce jak w innych sportach.
  • Odpowiedz
: jeżeli 2 miejsce na tak wielkim turnieju dla kogoś to pocieszenie to ten ktoś nie zasługiwał na to żeby być w finale, angole są bucami i nie szanują nikogo i dobrze im tak,


@paki82: gwarantuje ci ze to samo zrobiliby Włosi i kazda inna drużyna xD
  • Odpowiedz
@Bulionek: Wszystko zależy od cżłowieka i reprezentacji. Anglicy powinni uszanować ten medal bo oni #!$%@? wygrywają ale czego oczekiwać od przepłaconych pipek z Premier League które myślą, że są pępkiem świata jak cały ten naród. Chorwaci na mistrzostwach świata w Rosji nie ściągnęli medalu za drugie miejsce.
  • Odpowiedz
@Bulionek: no nie wiem czy takie powszechne, ja się jeszcze nie spotkałem i raczej po opadnięciu emocji cieszyłbym się, że mam miejsce na podium w ogóle. nie ma to nic wspólnego z mentalnością przegrywa, po prostu wściekać się na drugie miejsce to iks de. puchar weryfikuje cię jako drugą najlepszą drużynę na kontynencie, a ty stroisz fochy xD
  • Odpowiedz
@paki82: sory ale przecież wczorajsza bramka dla włochów była totalnym fuksem, faktem jest że Anglicy opadli z sił, ale ta piła grana potem przez włochów nie miała tej finezji i polotu co zawsze, próbowali na pałe sie przebić, a nie wspomne już o tym faulu jak włoch pociągnął gościa za koszulke. I mówie to jako ktoś kto kibicował na początku włochom. Cisnęli na pałe i tyle.
  • Odpowiedz
@Bulionek: @AgentGRU: ostatnie 5 turniejów wstecz (mundial + euro) - żaden przegrany w finale nie ściągał masowo medalu. Anglia ma generacje na kilka turniejów do przodu, ale to jest brak szacunku, tym bardziej, że dla niejednego z nich to może być ostatni medal zdobyty z reprezentacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz