Wpis z mikrobloga

Jechalem dzisiaj przez Niemcy do Danii, zatrzymalem sie w McDonald's zeby cos wrzucic na zab. Ogromna kolejka, wszyscy w maseczkach, grzecznie czekaja zeby zlozyc zamowienie.
Kiedy nadszedl ten moment, ze juz prawie moglem podejsc i zamowic, pojawili sie oni, Polacy xD, mama, dwoch meszczyzn i 4,5 dzieci, bez maseczek, dywagujacy ze oni maseczek zakladac nie beda i cala reszta to "covidianie", do tego #!$%@? sie tuz za mnie w kolejke, za nic majac czas i reszte kolejkowiczow, juz chcialem im zwrocic uwage ale pomyslalem ze szkoda zachodu i nerwow bo pewnie i rak nie zrozumieja o co mi chodzi wiec zabralem swoje zamowienie i wyszedlem.
Dzisiaj po raz kolejny bylo mi wstyd za rodakow, choc wiem ze nie powinno bo niech sie wstydzi ten co robi nie ten co widzi!

Dziekuje za uwage, spokojnej nocnej.
  • 9
  • Odpowiedz
@eARLq3: @eARLq3: Po pierwsze to jeśli jesteś patriota to masz sam stawiać obraz polaka i polaków karcić. a po drugie to jeśli w danii nie są wymagane maseczki to bardzo dobrze zrobili. Ludzie muszą się nauczyć odpowiedzialności obywatelskiej aby nie żyć w totalitaryźmie
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: z patriotyzmem to mm tyle wspolnego co polski policjant z dzialaniem zgodnie z prawem.
W Niemczech nada
L jest obowiazek nos
Zenia
Ma
Seczek, chyba wszedzie. Od karcenia to mieli rodzicow, ktorzy najwidoc niej nie wywiazali sie z zadania.
  • Odpowiedz
@eARLq3: ale chłopie, albo jesteś polakiem, albo innej narodowości, ja tam jestem faszystą, uważam że jak polak coś #!$%@? to trzeba go skarcić aby się nauczył. i mówimy o danii a nie o niemczech, jak w danii jest nakaz to trzeba było im powiedzieć że są goścmi i powinni uszanować przepisy gospodarza.
  • Odpowiedz