Wpis z mikrobloga

#miud #przegryw #hyperreal

Przeklejam zapis z forum talk.hyperreal.info

Perypetie użytkownika Psyksa(początek w linku poniżej, trzeba się zarejestrować aby mieć dostęp)

http://talk.hyperreal.info/tasiemiec-t31247-280.html#ixzz2fvk5h91c

Re: Tasiemiec

Postprzez Psyks » So kwi 02, 2011 10:44 am

MajkiMajk napisał(a):Coś za długo to trwa jak na wkręt nie?Chyba że #!$%@? jest wyjątkowo nawiedzony i cierpliwy.

...może i jest.

#!$%@?, wyjątkowo cierpliwy³.

Od rana mnie zasmucacie/rozśmieszacie

Wlew dodupny przeszedł do histori, czy ki #!$%@?.

W czasie tego doświadczenia, miałem bardzo czystą dupcie, gdybyście byli ciekawi.

Re: Tasiemiec

Postprzez Psyks » So kwi 02, 2011 12:26 pm

Rapsy, rapsy, rapsy.

Dobra #!$%@?, biore dupe w troki, dzień jak w sam raz na spacerek, ide na wieś do domu, #!$%@? ciągną mnie tam wspomnienia, czuje, że dla mojej psychy będzie to prezent większy niz 450 mg kody.

8 km w jedną strone, 8 km w drugą. Buty mi się nie spalą może %-D

Re: Tasiemiec

Postprzez Psyks » So kwi 02, 2011 12:54 pm

fraktal napisał(a):

czempion napisał(a):Kup sobie rower.

A nie, sorki... Nie stać Cię :*)

:-D HAHAHA.

Wielkie HA #!$%@?, ino ja wiem, raz sie jest bogaczem, raz biedakiem.

99% calej ekipy hajpa chcialo by się bebrac w takich bogactwach w jakich ja sie babralem rok temu w wakacje, hmm wystarczy, ze wpadla mi mysl "potrzebny mi telefon, a nie mam" wsiadam w samochod, jade do wawy i wracam z SE k850i za ktorego dalem 650 zl, chec na cpanie? szedlem do apteki codziennie wykupywalem wszystko co mialo dzialanie narkotyczne (serio, nic nie przekrecam) to na koncu mialem jakies 20 calych nie tknietych opakowan dexa, tyle samo mialem kody, nie mniej #!$%@?, nie mówiac o Alprazolamie i tianeptynie.

Re: Tasiemiec

Postprzez Psyks » So kwi 02, 2011 5:08 pm

Wszusytko donrze #!$%@?, jestem #!$%@? tqal #!$%@? jestem #!$%@?, zaszedlem tam a tam stoji pol listra, tak pol litra ,0,5 lista wodki, mialem nie pic, ale te wspomnienia ja tam mieszkjalem 12 lat, wspomnienia mi kazaly, wiec ypilem te wodke, nie wiem nawet ocb, cos tam ktos, ale ja nie wiem.ordmf

Re: Tasiemiec

Postprzez Psyks » So kwi 02, 2011 5:17 pm

ja #!$%@? co sie dzxiejde ta wodka stal tam cala zime a ja jo ypilem pomimo tegoi ze czyms zajezdzxalo, klepie lepiej ja ten spytytus, nie wiem kiedy so sie dzieje, nie wiem kiedy sie zatrzymal ransport i kiedy tu dojechalem, nie wiem kiedy dpilem sie spirytytusem, o #!$%@?

Re: Tasiemiec

Postprzez Psyks » So kwi 02, 2011 5:24 pm

ja juz nie am doki idiote ja juz nie mam wudki wypilem wypoilem i nie mam juz a chce mi sie paslic, 9 yy sdkyurwhyc skuwrysyny #!$%@? was was i mnie syszy

Re: Tasiemiec

Postprzez Psyks » So kwi 02, 2011 5:57 pm

#!$%@? nie cchcce alkoholu, nie chce, chce trzezwosci, ty #!$%@? lel jeden, nie chce alko, alko chce wytrzezwiec, pozatym wez sie ograrnij.

Re: Tasiemiec

Postprzez Psyks » So kwi 02, 2011 6:35 pm

#!$%@? nie chc juz byuc pijany, cjce otrzezwiec #!$%@? w koncu, szukam w necie pod haslami "szybkie trzezwienie" lub "szybszu metabolizm alko, nie wiem #!$%@? co ja psze juz, poprostu chce wytrzezwic.

(serio polecam cały ten wątek przeczytać, "wygary" innych użytkowników sprawiają że dramat bohatera staje się jeszcze zabawniejszy ;D )
  • 1
  • Odpowiedz