Wpis z mikrobloga

Akt 1 skończony, ogólnie zero zaskoczenia bo nie miałem cierpliwości i sobie przeczytałem spoilery o co chodzi w tej #!$%@? fabule

Trzeciego bossa tym plujem co aplikuje DOTy zabija się bez utraty jednego paska integralności. Poszedłem na niego z 4 dużymi fiolkami sylfionu, dwoma małymi, ulepszeniem które daje 20% ze nie zużyje przedmiotu po użyciu, astronautą, a w zasadzie nawet bez tego wszystkiego bym nie zginął xD

No, także jak ktoś ma problem z bossem 1-3 to tylko ta bron co pluje i od razu prościej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz 4-6 (ʘʘ)

#returnal #ps5
  • 7
@Rabusek: @Matijas94: platyna dosyć randomowa ze względu na losowe wypadanie glyphów i logów(wiadomo gdzie są ale nie zawsze spawnuje się odpowiedni pokój i trzeba grindować). Z tymi 100h też przesada bo mi się udało zrobić w 34h więc raczej bym celował w 50h.
@Matexo a jak wygląda sprawa z zapisem gry? Słyszałem, że po jakimś poziomie gra się zapisuje. Chodzi o to czy grając +/- 2 godziny dziennie dam radę przejść grę ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo właśnie zastanawiam się czy kupić...
@Matijas94 wygląda to w ten sposób że grę masz podzielona na 2 części i na początku wybierasz które biomy grasz. Pierwsza część to biomy 1,2,3 druga 4,5,6(dostępna po pokonaniu wszystkich bossów z wcześniejszych biomow). Bossy też wystarczy pokonać tylko raz i dodatkowo po ich pokonaniu możesz przeskakiwać pomiędzy biomami w ramach jedenej z części. Z tego co kojarzę przelot z pełnym zwiedzaniem wszystkich 3 biomow trwa od 1.5h do 2.5h. Czasami pod