Wpis z mikrobloga

Mirasy, gdzie w Warszawie lub Piasecznie oddać na serwis zegarek Mobvoi Ticwatch Pro 3 GPS? Naprawa gwarancyjna nie jest możliwa niestety, dlatego szukam zewnętrznego serwisu. Po resecie do ustawień fabrycznych nie włącza się i nie ładuje, próbowałem różnych sposobów z sieci oraz nowej ładowarki i nic nie pomaga. Do momentu resetu wszystko działało bez zarzutu.

#smartwatch #mobvoi #ticwatch #wearos #smartwatche #androidwear
  • 11
@dwa_koty_kastrowane: Jaki z Ciebie chodzacy kompleks to głowa mała, uśmiałem się z Ciebie srogo z rana, niestety takich ludzikow jak Ty jest sporo, zrozum ze żyje z napraw i to musi sie opłacać a z naprawy takiego szajsu za 150 zł nic nie zarobię, tylko problemów przybędzie bo takich typów i szajsu do naprawy przybędzie
gownosmartwatch ;)

Jaki z Ciebie chodzacy kompleks to głowa mała, uśmiałem się z Ciebie srogo z rana, niestety takich ludzikow jak Ty jest sporo, zrozum ze żyje z napraw i to musi sie opłacać a z naprawy takiego szajsu za 150 zł nic nie zarobię, tylko problemów przybędzie bo takich typów i szajsu do naprawy przybędzie


@Pan_Slon mogłeś jak człowiek napisać że nie jesteś zainteresowany. Ale cham i prostak przez ciebie przemówił