Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@whiteglove: jakie konkretnie schorzenie hormonalne uniemożliwia jakiekolwiek obniżenie wagi i jaki mechanizm za tym stoi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) metabolizm tlenu w tłuszcz? Zaprzestanie zużywania energii przez komórki?

Serio pytam - sam mam kilka chorób metabolicznych, hormonalnych - jestem w temacie i zaciekawiłaś mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IGABOI: no pięknie, jeszcze Dorotę Weltmajster będą teraz bronić XD
Żeby ôna jeszcze biedna była, to rozumiem, słabe jedzenie, bo na lepsze jej nie stać. Ale to jest osobą publiczna i opowieści o tym, że nie może sobie pozwolić na bardziej agresywną względem tłuszczu kuracje są śmieszne.
No ale vikop, tutaj dokonać można dowolnego fikołka XD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Skoro zespołu Cushinga nie można wyleczyć, czyli zminimalizować przyczyny otyłości, to możliwe że jest to niemożliwe. Przeczytaj chociaż czym się charakteryzuje ta choroba a dopiero poźniej heheszkuj.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@oluchna: nie heheszkuje - ty po prostu kłamiesz i manipulujesz. Choroby nie można wyleczyć, sprzyja ona otyłości, ale to nie znaczy, że nie da się przy tym schudnąć!

Owszem, może zrzucenie wagi będzie znacznie trudniejsze niż u osoby zdrowej, ale opowiadanie, że jedyne co można zrobić to nie przytyć przy współpracy z lekarzem... Ze ci nie wstyd takie rzeczy opowiadać
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Może inaczej, znajdź w necie 5 świadectw schudnięcia przy zespole Cushinga.
Jestem prawie pewna, że znajdziesz, ale czy te 5 przypadków będzie oznaczać, że na pewno nie istnieje 5 innych przypadków, które stosując te same metody nie schudnie?
  • Odpowiedz