Wpis z mikrobloga

To było do przewidzenia. Teraz pozostaje chyba tylko wykorzystanie rynku społeczności (co stanowi najopłacalniejszą opcję zasilenia konta). W pierwszej kolejności trzeba sobie rynek na koncie odblokować (co nie jest trudne) po czym można się cieszyć jeszcze tańszymi grami niż gdyby zasilać konto Giftcardami. Jeśli ktoś potrzebuje namiarów na itemy, którymi mógłby z łatwością zasilić Wallet (po niższej cenie niż np. za pomocą giftcardów) to PW.
@DenNarcoSmurfen: Jeśli uzyskujesz na swoim koncie kwotę doładowania równą 80 pln ponosząc koszt 70 pln to chyba śmiało mogę określić tą metodę najopłacalniejszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaznaczę, że nie mam na myśli skupowania z marketu itemów i następnie wystawiania ich z konta Argentyńskiego z powrotem na rynku -> to byłoby nieopłacalne. Sposób owszem wykorzystuje rynek społeczności ale nie opiera się na kupowaniu czegokolwiek z rynku. Szczegóły
@Kramarz: Najlepsza jaka istnieje na ten moment. Przykro mi, że nie potrafisz zinterpretować prostych danych (którymi podzieliłem się z Tobą w ramach PW) co potwierdziłeś swoją odpowiedzią na moją wiadomość (w ramach PW) ale faktem jest to, że nie jesteś w stanie wskazać żadnej konkretnej wady, która dot. proponowanego przeze mnie sposobu. Niemniej jednak do niczego nie namawiam - kto ma skorzystać ten skorzysta ( ͡° ͜ʖ ͡°
wskazać żadnej konkretnej wady, która dot. proponowanego przeze mnie sposobu


Dla potomnych: jedyną wadą tego sposobu jest to, że nie wyślesz prezentu z grą na inne konto (z Argentyny na Argentynę). Steam to zablokował. Można sprzedać skiny, kupić u siebie konkretny tytuł gry i jeden taki egzemplarz można wysłać innej osobie. Sprawdzone przeze mnie już jakiś czas temu. Ale i tak jest to wg mnie najlepiej opłacalna forma doładowania konta Steam jeżeli
@mientka_guma: @Yarizu: a druga wada jest to ze kupujesz od kogos klucz za 7 zl, i liczysz na to ze uda ci sie go sprzedac drozej, na co generalnie nie ma gwarancji, tak jak na rynku bywa, a trzecia wada jest ze zabiera to duzo czasu, i zanim sprzedasz klucze tak zeby chociaz wyjsc na 0, moze minac nawet kilka dni