Aktywne Wpisy

Aokx +1
Raz poleciłem randomowemu typowi niszowy film, on obejrzał i powiedział ze dobry. Miłe wspomnienie.
mikelvo +3
Zajebiście widocznie wpisy. Jak coś poprawicie to petarda. Idźcie w #!$%@?.
#nowywykop #nowywykop2023 #bialekpsuje
#nowywykop #nowywykop2023 #bialekpsuje





https://www.google.pl/maps/@52.190128,20.9580358,3a,75y,164.8h,69.58t/data=!3m6!1e1!3m4!1smoxcMyqUgyg0CKG7ZOAQYg!2e0!7i16384!8i8192
czarny to rowerzysta jak jedzie
#rower #kierowcy
jest na google maps, przyjrzyj sie uwaznie
Jako że ustaliliśmy, że coś tam jest i jestem rowerzystą, to powiem Ci jakbym ja to zrobił. Otóż wyjechałbym na chodnik przez przejście dla pieszych gdzie mi najwygodniej i stał się pieszym do momentu aż nie znajdę się na CPR ¯\_(ツ)_/¯
Każdy człowiek kto porusza się rowerem chociaż od czasu do czasu, choćby po przysłowiowe bułki wie, że szkoda nerwów na wjeżdżanie na ścieżkę rowerową jeśli się dokładnie nie wie, że nią się da dojechać tam gdzie chcemy.
A kwiatków jeszcze gorszych zobaczysz w dużym mieście jeszcze więcej.
1. rozebrali chodnik zmienili na czerwony polbruk, żeby była ścieżka rowerowa
2. ale jak to tak, żeby piesi nie mieli gdzie przejść – rozebrali czerwony polbruk i położyli płytki chodnikowe
3. Znów rozebrali chodnik, zrobili ścieżkę asfaltową
4. Rozebrali ścieżkę asfaltową położyli płyty chodnikowe
xD Mogłem coś pokręcić ale mniej więcej tak to wyglądało.
Jedziesz normalnie jezdnią. Od strony Hynka nie da się wjechać na ten CPR wzdłuż Alei Krakowskiej.
Ewentualnie zsiadasz przy kebabie, przeprowadzasz po przejściu na drugą stronę jezdni i jedziesz dalej tym CPR, ale jak nie będziesz skręcał w KOR, to lepiej jechać jezdnią.
Wiem, mieszkam w okolicy. Dlatego napisałem o skręcie w ul. KOR.
Jeśli wybierasz się w stronę KOR - możesz wybrać przejście dla pieszych i dalej CPR, ale nie musisz. Nie złamiesz prawa, jeśli wskoczysz na ulicę.