Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A ja tam pierdziele ten cały feminizm.

Kupiłam to wszystko jak byłam w szkole. No przecież prawa kobiet, przecież mamy gorzej niż faceci. Ambicja wylatywała mi uszami.

Super wyniki na maturze, super wyniki na studiach, stypendium, dobra praca jedna, druga, trzecia i wiecie co? Pierdziele to!

Faceci nie są niczemu winni. #!$%@?ą z roku na rok, niedługo już im penisy nie będą rosły. Serio nie potrzeba by organizować wspólne damsko-męskie biegi. Ja nie pobiegnę tak jak Bolt a Bolt nie zrobi tylu rzeczy w tak krótkim czasie w domu jak ja. W dupie mam rywalizację z facetami na męskich polach. Rywalizacja w pracy, w sporcie, we wszystkim. To bez sensu. To dowód na to, że feminizm jest krzywy w założeniach - bo cały czas jest ten kopciuszek co płacze, że na 100m przebiegnie sekundę wolniej, dźwignie 50kg mniej i zgubi się w środku lasu a w pracy lepiej poradzi sobie w księgowości i kadrach niż w zarządzaniu całą organizacją.

Żenada.

Rzuciłam pracę. Siedzę w domu, ogarniam dom, dbam o dzieci i prowadzę małą DG z której zarabiam dla siebie 2000zł/mc i którą podpowiedział mi i stworzył razem ze mną od podstaw mój mąż, tak bym miała swoje pieniądze i była niezależna. Chociaż i tak mamy wspólny budżet i nikt się z nikim nie dzieli.

Kocham swoje życie, kocham to, że nie muszę wstawać o 6:30 jak jeszcze kilka lat temu, kocham to, że mogę realnie wychowywać moje dzieci, że mam piękny, zadbany dom. Niczego mi nie brakuje, nie szukam chada z kutangą 20cm bo tego nie potrzebuje. Każdy seks z moim mężem jest wspaniały a on sam jest cudowny. Chociaż na tym portalu by był wyśmiany, że jest beciakiem.

Jestem szczęśliwa, gdy myślę o swoim życiu. I nie mamy BMW w garażu ani nie noszę złotej kolii. Miłość, zdrowie i szczęście - to jest najważniejsze.

Każdemu z Was życzę, by znalazł szczęście!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e5a66fae4a3c000a4050a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7
DestrukcyjnaLoszka: Fajnie racjonalizujesz sobie to, że po prostu siedzisz na utrzymaniu swojego beciaka XD Te 2000zł z działalności, która i tak twój mąż rozkręcił daje ci taką niezależność, że sama bys sie za to nie byla w stanie utrzymac, ot fajnie, ze masz co robic w wolnym czasie zamiast ogladac netflixa

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania podzielam i szanuje, zazwyczaj najbardziej krzyczą te osoby- które mają jakieś kompleksy i są niedowartosciowane. Ci którzy potrafią się cieszyć z życia bez porównywania ze wszystkimi dookoła, mają w głębokim poważaniu jakieś wyimagowane wyższe dobro.
Niech każdy żyje tak, żeby był szczęśliwy, czasembnie potrzeba dużo, ale jeżeli masz dookoła siebie ludzi, którzy Cię wspierają- to wystarcza. Można mieć miliony na koncie, a i tak płakać że im mało, inni dołożą trochę
RadosnaKaryna: W szkole cię o tym feminizmie uczyli? Bo chyba coś zapomniałas o co chodzi xD feministki walczyły o równe prawa, do głosowania, do edukacji, antykoncepcji i samostanowienia. Do tego by nie być dyskryminowanymi na rynku pracy co dalej ma miejsce (niezatrudnianie młodych kobiet "bo zaraz uciekną na macierzyński").
Mówienie kobietom co mają robić ze swoim życiem to raczej przeciwna strona barykady.
Jeśli ty się godzisz na ryzyko że Twój mąż
@AnonimoweMirkoWyznania no i dobrze, że walczyły- ale o co walczą obecne feministki, ja nie mam zielonego pojęcia. Mam równe prawa jako obywatelka kraju, do głosowania, nauki, antykoncepcji (no obecnie poza wyrokiem tk i kwestia aborcji), zarówno jako młoda i starszą kobieta nigdy nie spotkałam się, aby wykluczono moja kandydaturę z uwagi na ewentualną możliwość macierzyństwa. Jeżeli żartujesz do januszexa to pewnie mogą Cię wykluczyć z różnych absurdalnych powodów, jak chęć korzystania z
RadosnaKaryna: W szkole cię o tym feminizmie uczyli? Bo chyba coś zapomniałas o co chodzi xD feministki walczyły o równe prawa, do głosowania, do edukacji, antykoncepcji i samostanowienia


@AnonimoweMirkoWyznania: Post modermizm, ma taka fAjNa ceche ze przykłada nowe znaczenia do starych pojęcieć. Po to by ludzie glupi -jak Ty- się nabierali i bronilie czegoś innego. BO BRZMI PODOBNIE I TO NIE TAK .