Wpis z mikrobloga

Dostanę coś lepszego w tej cenie?
LENOVO IdeaPad Gaming 3 - AMD Ryzen 5 4600H - NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti - 16GB RAM- 512 GB - 2999 zł

Komputer do AutoCADa/Inventora/pracy w excelu oraz przeglądania filmów/zdjęć.

Czy użytkownicy laptopów z tej serii są zadowoleni z wyboru czy chcieliby przed czymś przestrzec przy kupnie tych lenovo?

#laptopy #laptopy #szukamlaptopa
  • 9
@wypokowy_expert: szperałem przez ostatni tydzień po największych marketach i nie widziałem niestety tych laptopów oprócz jednego modelu Y540 z niedziałającą zintegrowaną kartą graficzną i słabszym procesorem. Może jeszcze poczekam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@crv0: wiatraki zaczęły mi się telepać lekko. Może dlatego że stoi cały czas pod lekkim kątem, bo chciałem mu zapewnić lepsze wietrzenie.
Nakleiłem na niego naklejki z cyrylicą (uczę się m.in rosyjskiego). Próbując poprawić jedną naklejkę, przyczepiło się na nią kawałek czarnego lakieru z klawisza. Przy kuzynów laptopie starszej generacji klawisz W jest zmasakrowany.

Nie wiem. Grałem na nim Risen 3, GTA 4. Bez zastrzeżeń.

Polecam obejrzeć również laptopy Huawei, z
@crv0: w końcu nie napisałeś czy to cena z systemem, jak bez to na Amazonie ostatnio widziałem legiona 5 tylko że karta bez Ti i 256hb dysku

Co do huawiea to niestety nie ma grafiki, a to jednak przy jakich większych złożeniach się bardzo przydaje