Wpis z mikrobloga

Właśnie próbowałem obejrzeć odcinek Wojewódzkiego, w którym gości Gargamel. To było zabójstwo na zlecenie, jednoosobowy pluton egzekucyjny. Ciekawe czy obrona Chajzera była na zlecenie TVN czy dlatego, ze Wojewodzki serio sie tak z nim koleguje. W zasadzie to nie poznalem Gargamela. Z inteligentnego, pewnego siebie faceta zamienil sie w wystraszonego gimnazjaliste, ktory nawet nie potrafi sprobowac obronic swoich pogladow. Telewizja dla youtubera to wizerunkowe samobójstwo. A Chajzer to nadal pierwszy pajac i ignorant RP.
#gargamel #wojewodzki
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ipiter0: Zawsze lubiłem oglądać Wojewódzkiego, czy to przez nostalgię, czy niektórych ciekawy gości, pewnie oba powody są zasadne. Chociaż, często gęsto jego buractwo mnie irytuje, ale to już inny temat. Jak dla mnie 5 złoty, miesięcznie na playerze to zdzierstwo, a TVN to pazerni żydzi, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ipiter0: Też właśnie obejrzałem i strasznie słabo to wyszło. Jak nie on, strasznie bezpiecznie, strasznie jakby chciał wyjść na gościa, który nic do nikogo nie ma, mimo, że na YT lekko atakuje każdego.