Wpis z mikrobloga

Pewnie nikogo, ale co mi tam.
Odrazu zaznaczę, że nigdy na twitchu nie wysyłałem kaski ani subów bo jestem Polakiem biedakiem cebulakiem. Twitcha też raczej oglądałem rzadko, ale co nieco ogarniam.

Generalnie pana szachistę oglądałem gdzieś od stycznia od przygotowań do turnieju, co wyszło w sumie znakomicie, sam złapałem mega zajawkę na szachy, bo dość przystępnie tłumaczył innym i to się naprawdę spoko oglądało. Później szło z górki, collabo z parisem (którego w sumie też nie znałem jakoś dobrze) ameryki (chyba jestem tu wyjątkiem, bo najbardziej podobały mi się mecz z mega sympatycznym arcymistrzem z Węgier, Denesem Borosem, mega polecam jak ktoś chce merytoryczne szachy (kanał na yt z poradnikami też ma) i siema też odpowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i inne turnieje naprawdę fajnie. Już nawet te historie były spoko, nawet jak widać było, że chłop koloryzuje, a ponglisze i inne glitche językowe robi na siłę.

Generalnie nikt mnie jakoś na twitchu nie wciągnął, a to był dla mnie fenomen bo faktycznie czasem czekałem aż się odpali albo oglądałem vody w tle, bo generalnie streamy uważam za mało efektywną rozrywkę, szczególnie, że najlepsze części można zobaczyć w szotach na yt. Pierwsze ale miałem w momencie jak tłumaczył chyba Jodze, "JD" i #!$%@?ł jak to Pan Dis sobie zasłużył na taki hejt i w ogóle. Bo Dis jest fenomenem i naprawdę szkoda mi chłopaka, w sumie spoko że wyszedł na prosto na yt i ma względny spokój. No ale ok, widziałem, że gość miał raczej miernych idoli typu Isamu xD i chciał być przystępny, a w Polsce niestety większą normalnością jest JD niż napisanie coś mądrzejszego.

Inne ale to w sumie wbijcie na instagram, żeby dowiedzieć się kiedy się odpalę, no ale to czaje, domyślam się że social media to lepsza kaska z deali. Co do streamów sponsorowanych no wiadomo, że każdy łatwą kaskę chciałby, szczególnie oskarek z małego miasta który streamował z jakiegoś laptopa. Ale tu naprawdę nawet te woty mogłby być fajne gdyby nie byłoby widoczne tak strasznie, no róbcie 300 kont bo hajsu nie będzie i lipa. Nie jestem absolutnie fanem Xayoo, wręcz przeciwnie, znam prawie tylko z szotów i jednego filmu jak ganiał "modliszkę" 2h bo rozbawiło mnie to niesamowicie, ale kojarzę jak grał w shadow legends czy coś i było to dużo bardziej zjadliwe dla widza, szczególnie że sam streamer nie słynie raczej z regularności ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale niech będzie to luźna aluzja. O szamponie dowiedziałem się w sumie wczoraj, więc nie wiem co i jak. A jako, że już tyle tekstu #!$%@?ło to do rzeczy.

Niestety chłopak strasznie się pogubił, serio mógłby powiedzieć, że potrzebuje przerwy, i chyba każdy normalny by zrozumiał i nawet propsował np: wiecie co, dużo zrobiliśmy, tu jakieś rekordy trochę mnie to przytłacza, widzimy się za xxx czasu, bo musze pare rzeczy uporządkować i ogarnąć, dla subów w ramach rekompensaty mógłby zrobić giveaway czy coś i chłop wychodzi nie tylko obronną ręką ale, nawet na plus bo okazuję się człowiekiem. A tu w sumie nic nie powiedział, co mnie osobiście nie ruszyło, bo zajawką na szachy pozostała, a na streamera już mniej.

Co do 10k, to generalnie mało mnie to obchodzi bo to nie moja kaska, robi z nią co chce, ale samo podejście też było #!$%@? żałosne, dajcie bo #!$%@?łem. Trochę bezczelnie bo góra dwa dni streamów bez celu i też by "odzyskał" te 10k z kolejnych donejtów.

A no i te ostatnie streamy w których oglądał hejt parki albo inne gówna, były dla mnie kompletnie nieoglądalne. Tam też wyszło, że to streamy trochę światopoglądowe, i to jak próbował coś mówić na te tematy było żałosne, od przytaknę głową pod publiczkę albo powiem jakiś korwinizm i super. Albo hejt na baseniary. Serio komu to przeszkadza, żeby się tak tym atencjonować? Mają swoją widownie, każdy wie jaką i tyle. Nie lubię kopania leżącego i takiego pokazywania siebie w dobrym świetle na tle takich osób, z tego samego powodu nie przepadam za Stanowskim. To straszny objaw miałkości człowieka.

Inna sprawa na której już widać konkretnie, że #!$%@?ło (bo wcześniej na streamach było trochę czerwonych flag jak użyjemy giełdowej arcyskutecznej analizy wstecznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Nie wiem jak dla was, ale dla mnie przyjaciel to osoba która powie mi prawdę, zamiast klepać po pleckach. I tu Rybson który tłumaczy mu to i tamto, dostaje w odpowiedzi, że piliśmy razem wódkę, a Ty masz czelność mnie krytykować zamiast bronić. No #!$%@? xD. (Broń Boże, nie mówie ze miałbyć z Rybsonem najlepszymi przyjaciółmi, ale to jak się zachował było beznadziejne, na miejscu Rybsona odciąłbym się kompletnie od takiego "znajomego z którym piłem wódę".

Chłopak wyglądał na ogarniętego, coś potrafił, nienajgorsze studia, plany pracy itd. a okazuję się niestety, że ego i podłość. I teraz mamy hejcik, jak dla mnie to idealnie karma wróciła z sytuacji jak punktował Disa, ciekawe jak się to ostatecznie potoczy.

/e a w sumie najważniejsze poza Rybsonem, to wczorajsze podejście jak ktoś go punktował słusznie (nie było akurat takich osób dużo moim zdaniem) było #!$%@? obrzydliwe, i to "no tak masz racje" albo "myślałem, że macie włosy ( co byłoby nawet dobre gdyby nie całe tło wczorajszej sytuacji) eh, tylko słuchałem w tle, ale pewnie jak ktoś oglądał to strzelam, że widział jak mu się na rudo zmieniały bo tyle fałszu to nawet moja ex nie miałą.
Wracam oglądać meczyk, elo koledzy.
#twitch
#xntentacion
  • 15
@Toent dla mnie pierwszym zapalnikiem przed 10k było jak się #!$%@? na turnieju H&B z Nemo że przegrywa, cały wykop wtedy przeżywał że toxic i czas pokazał że nie bez powodu ( ͡º ͜ʖ͡º) no i kompletnym odklejeniem był plan na wczorajszy stream, chlop chyba serio przez te 2 tyg tylko imprezowal i nie obserwował co się dzieje w jego fanbase, myślał se wbije na streama, zapowie
@Toent: Nie przeczytałem, ale #!$%@? mnie że ludzie piszą rozprawki bo jakiś to chłopaczek co strimował szachy i jakieś gównogierki przestał nadawać XD Tyle ludzi nagle skończyło swoją internetową karierę / zostali zbanowani na zawsze / #!$%@? coś grubego typu scam czy coś, ale akurat ten JEDEN przypadek - prosty chłopaczek z malutkiej miejscowości, który jeszcze rok temu nie istniał w internecie, nie schodzi z ust tysięcy ludzi w całej polsce
@TheBloody: no to raczej pokazuje, że za wiele w głowie nie miał. Chociaż tak naprawdę te 10k w skali miesiąca to może z 5%, więc imo zamiast robić z siebie debila mógł po prostu z drugiej kieszeni przelać hajs i tyle.
@TheBloody: a czy ja gdzies napisalem, ze ktos nie ma prawa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisalem tylko ze smieszy mnie fakt, ze ludzie mieli tak ogromne oczekiwania wobec kogoś, kto jeszcze chwilę temu był zupełnym randomem. tym bardziej że jest to młody chłopak, nie wkręcony w machinę strimerską, więc tak na prawdę ma wszelkie prawo jebnąć tym o podłogę i zniknąć mówiąc jedynie, że nadawanie na żywo
@Toent: Oglądałem aktywnie od grudnia do jakoś połowy kwietnia, a później coraz rzadziej. Smród się zaczął jak wyzywał te szachistki ze Stanów i dawał ciche przyzwolenie widzom na to co idioci robili spamująć xn, zbycholudy i wyzywając na innych kanałach. Po każdym sukcesie jak gierka z Hikaru, czy gry z siostrami Botez widać było że typek odlatuje. Współprace to był wyciek smrodu numer dwa. Nafarmił chłopak hajsu i poleciał w tany
@Toent: juz nie przesadzajmy z tymi zarobkami strimerów. Był na fali, ale przez większość czas peaku był nikim dla sponsorów. W momencie kiedy zaczął dostawać deale i spieniężać swoje zasięgi to tak naprawdę zaczął wygasać.

Te 10k wbrew pozorom to nie było dla niego splunięcie i stało daleko od założonych przez ciebie 5%.
@Puszkov: no nie wiem, przed tym juz współprace miał a z jednego streama z czytania donejtów miał pokaźny pitos, ale nawet jak to było 15 czy 20% to chyba niewiele zmienia pod względem sedna sprawy
@Toent: i tak, i nie. Przy tym trybie rozpierdzielania gotówki to pewnie niewiele mu zostało, tym bardziej, ze wakajki z raperami i murcix na pewno nie należały do najtańszych. A że hype na niego przeminął i zaczyna się bessa to i wpływy znacząco spadną. Tym bardziej, że owalił widzów na gruby pitos (plan toronto) i pewnie jeszcze mu się za to oberwie, bo wakacje przemijają a z planu nici.

Mógł sobie