Wpis z mikrobloga

To nie jest program informacyjny i nie jest to propaganda, a najzwyklejsze w świecie pranie mózgu (te fragmenty powtarzane setki razy)! Pogadajcie z dziadkami - działa. To powinno być nielegalne.
#tvpis
  • 16
  • Odpowiedz
@Promilus: Tak jakby ktokolwiek z obozu władzy się przejmował tym co legalne.
Póki oni nie zawisną, to nie ma co liczyć na normalność.
  • Odpowiedz
@Arc2: Oni wychowali sobie taką sektę, że jak sądy wsadzą ich do więzienia na podstawie oczywistych dowodów to pod ZK będą wielkie protesty i opowieści o zamykaniu ust opozycji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Promilus: bardzo działa. Wczoraj byłem u dziadków moich (około 80rz), i słowa typu - kto tyle dał, masz 500+ (dwójka dzieci), my mamy 13 i 14 emeryturę, PiS co obieca to daje, a za peo, Tusk jest zły - to diabeł wcielony
  • Odpowiedz
najzwyklejsze w świecie pranie mózgu


Dopiero się zorientowałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest programowanie zachowań na najbardziej prymitywnym poziomie - ci ludzie mają dostawać piany na sam widok Tuska/PO/gdy usłyszą jakąkolwiek krytykę/gdy zobaczą w TV opozycję/gdy ktoś skrytykuje PiS. Oni są tresowani jak zwierzęta, najgorsze jest to że ta taktyka działa.

@Promilus:
  • Odpowiedz
Pogadałem z dziadkami to mi się żyć odechciało bardziej niż zwykle. Narzekają na ceny paliwa a głosowali na wiadomo kogo, za każdym razem jak wchodzi nowy podatek lub "opłata", albo podatki są podnoszone to ich informuje że to dzięki nim. Gdy narzekają na rosnące ceny informuje ich o inflacji którą poparli. Jeszcze przed wyborami mówiłem że na długi dystans ich 13 i 14 jest dla nich nie opłacalna z powodu rosnącej inflacji
  • Odpowiedz