Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, #!$%@?ć starostwo w #krosno XD
Zdałem egzamin początkiem czerwca, a według info-car dopiero 30.06 dokument został ŁASKAWIE zamówiony, no ja #!$%@? i POWINIEN, podkreślam POWINIEN być wydrukowany w 7 dni ROBOCZYCH, doliczmy jeszcze transport do łaskawego urzędu i zaplanowany urlop na motocykl pójdzie się #!$%@?ć ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Człowiek myślał, że to tak jak kiedyś (8 lat temu B xD) - 2 tygodnie i można śmigać, a tutaj #!$%@? - COVID wymówką na wszystko.
Jak niby pandemia ma przeszkadzać w druku dokumentów?
Dlaczego nie ma tymczasowych zamienników jak z dowodem rejestracyjnym?

#prawojazdy
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devel9k: Ja zdałem egzamin 14 czerwca, papiery złożyłem 24 czerwca. A dziś dopiero poszło do druku. Mam nadzieję że do przyszłego piątku się wyrobia bo na urlop chciałbym jechać samochód kupić xD
@Decode: klepać testy, imo najlepszy sposób.
Z tego co pamiętam, to jak dostajesz książkę to tam jest jest taki kupon do chyba największej bazy pytań, 7 dni masz dostęp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devel9k: No dokładnie w erze cyfryzacji powinno być rak że składasz papiery Iza max 3 dni masz prawko na mobuwatelu. A nie tak jak ja zdałem i po ponad miesiącu odbiorę. Dobrze że mam jeszcze parę h w szkole jazdy to sobie z instruktorem jeszcze pojeżdżę.
@Decode: Nie pamiętam człowieku, 8 lat temu ostatnio teorię pisałem xD
Klep aż będziesz się czuł komfortowo z pytaniami i będziesz zdawał egzaminy, bo taką formę nauki mam na myśli, "wirtualne egzaminy".
I mały protip: na faktycznym egzaminie ostrożnie z guzikiem "dalej" czy tam jak on się nazywa (guzik, żeby przejść do następnego pytania, bo zaznaczeniu odpowiedzi czekasz aż minie czas na dane pytanie albo idziesz dalej).
Ja raz zrobiłem tak,
@Meszekkeszek: Ech, najlepsze jest to, że gadałem wczoraj z kumplem, który też jakieś prawko robił i mu narzekałem na czas oczekiwania i że motocykl i rynsztunek stygnie, a ten mi powiedział, że jego brat zdawał B i egzaminator mu powiedział, że 3 dni po egzaminie można jeździć.
Aż mam ochotę się przejść na komendę i dopytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@devel9k: Codziennie sprawdzałem przez 1 tydzień, ale potem już miałem to gdzies, była informacja o tym ze jest już zamówiony i mam czekać, a dostałem info z urzędu ze moje zdjęcie im nie pasuje bo ma jakaś kropkę i muszę nowe wysłać XD