Wpis z mikrobloga

Moi drodzy! Euro co prawda się jeszcze nie skończyło (chociaż nasze orzełki już dawno na wakacjach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)), a tu już trzeba rozpocząć kolejną edycję WB, a dokładniej WykopowąBukmacherkę - PolishClubsEdition 2021/22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> Kwalifikacje do Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobnie jak poprzednio, ta edycja będzie również sponsorowana, ale konkretne informacje zostaną podane wkrótce ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

W Europie jako reprezentacja mało pokazaliśmy, ale miejmy nadzieję, że wielka Legia i jeszcze większy Śląsk pokażą co to polska myśl szkoleniowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominam, że w ankiecie na koniec sezonu wybraliście, aby ta edycja składała się z meczów Ekstraklasy, Pucharu Polski, Superpucharu Polski oraz meczów polskich drużyn w LM, LE lub LKE".

Podobnie jak w poprzednim roku, proszę was o zagłosowanie w ankiecie "Od którego etapu chcecie obstawiać mecze Pucharu Polski?" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Wołam jednorazowo wszystkich uczestników poprzednich edycji - jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis, natomiast chętnych zapraszam do typowania w linku poniżej, ponieważ do następnej rozpiski zawołam tylko tych, którzy obstawią tą kolejkę! ( ͡ ͜ʖ ͡)
------------------------------------------------------------------------------------
Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu poniżej lub zaplusujesz odpowiedni komentarz. Za każdy trafiony wynik otrzymasz
3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem formularza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Galeria Sław WykopowejBukmacherki:


Zapraszam również do uczestnictwa w V edycji WykopowejBukmacherki (Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022) oraz w WykopowejBukmacherce edycja EURO 2020 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wołam uczestników:


Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> Kwalifikacje do Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki podajemy w formie"X:Y"- bez żadnych spacji, bez innego znaku pomiędzy, aby arkusz podsumowujący wyniki nie pokazał błędu.

Jeżeli spóźniłeś się na jakiś mecz, wpisz "-"

Jeżeli chcesz obstawiać pojedynczo, to wytypuj konkretne mecze, a w pozostałych wpisz "-".

Polecam zapisać swoje typy za pomocą screenshot'a lub zapisania strony internetowej w formie PDF, aby każdy miał dostęp do swoich typów i mógł emocjonować się meczami pod kątem swoich typów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Należy podawać wyniki do 90 minuty, a nie końcowe wyniki po ewentualnej dogrywce czy rzutach karnych!

Uwaga na LITERÓWKI podczas podawania Nicku gracza w formularzu - jeżeli wystąpią, to arkusz stworzy nowego gracza, któremu przyzna punkty na podstawie podanych typów


Ewentualna relacja na żywo z kolejki będzie wklejana w komentarzach pod najnowszym wpisem_

Zapraszam do dyskusji w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Grucha2408 - Moi drodzy! Euro co prawda się jeszcze nie skończyło (chociaż nasze orze...

źródło: comment_1625590938wTC13xTaSUWydZr9mjqVyp.jpg

Pobierz

Od którego etapu chcecie obstawiać mecze Pucharu Polski? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  • Runda wstępna 27.4% (32)
  • 1/32 17.9% (21)
  • 1/16 13.7% (16)
  • 1/8 6.0% (7)
  • 1/4 1.7% (2)
  • 1/2 0.9% (1)
  • Finał 32.5% (38)

Oddanych głosów: 117

  • 15
  • Odpowiedz
Jeżeli chcesz dołączyć do V edycji WykopowejBukmacherki (Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022), to zaplusuj ten komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) +
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.3 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.4 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.5 ( ͡° ʖ̯ ͡°)



Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.6 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.7 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.8 ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@babiarzu: Zacznijmy od szczebla okręgowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak na poważnie, to jest tyle chętnych na PP, że chyba stworzę osobną edycję Pucharu Polski, która nie będzie liczyła się do tej edycji (jeżeli w ankiecie wygra finał ( ͡° ʖ̯ ͡°))
  • Odpowiedz