Wpis z mikrobloga

Ludzie skończcie wierzyć w te shity, krypto to największy przemysł złodziejstwa jaki powstał. Wiadomo że jak się umie z tego korzystać to się zarabia ale zawsze kosztem głupszych, niedoinformowanych bądź naiwnych. Każdy typ co reklamuje shitcoin ma z tego profit albo od deva albo wcisnie wam do pyska na górce i zarobi kosztem tych z was co uwierzyli w wielkie zyski i hype. To jest najprostszy pomysł na kradzież, byle debil robi swojego coina, robi strone wydaje troche na reklame i potem tysiące ludzi to kupują a on może zrobić z tym co chce i ciągnąć hajs naiwniaków.
Jak widzę na subredditach shitów wpisy typu „i believed in the project and im down 90% now, i lost 90% of my life savings” i widze jak mod lub inne śmiecie mające z tego zysk piszą „just hold bro” to po prostu brzydzę się wami, brzydzę się wami naganicze. Ja osobiście się zrobić nie dałem i nie wchodze w to ale współczuję tym ludziom co się dali. Naganicze by typowi z autyzmem ostatnią stówę z kieszeni wyjęli, ha tfu na was
#kryptowaluty #shitcoin
  • 10
@1Lupa: tej typie nie z takimi tekstami bo nie sram w majty, ty byś srał w miejscach gdzie ja musiałem siedzieć.
Nie płaczę że ktoś zarabia bo mi to koło ch lata, gardzę po prostu ludźmi którzy scamują/naganiają są tacy sami jak ci co sprzedają starym babciom garnki za 6 tysięcy manipulując. Pogarda i tyle tfu
@1Lupa: a i to nie był wpis skierowany tylko do ciebie tylko gólna opinia więc się nie sadź bo ja ciebie tu nie wołałem.
Swój hajs zarabiam i nie mam bólu dupy, mam pogardę wobec ludzi bez moralności co korzystając z naiwności innych ludzi ich oscamowują.
Zarabiając hajs na wciskaniu staruszkom garnków i odkurzaczy za 5k albo namawiając na inwestycje które wiesz że będą niekorzystne i zostaną okradzenia nie masz się
@FarmaceutaAmator: myślałem nawet o jakimś ambitnym projekcie którego nie skończę. W sensie takie wnioski były na końcu że jedynie robiłbym to dla hajsu więc nawet by mi nie zależało tego dokończyć więc po co to robić. No cóż, nie każdy może być bogaty wszelkim kosztem ¯\_(ツ)_/¯