Wpis z mikrobloga

ciekawe czy prawaki specjalnie tez nie mają żadnych kolegów, bo jak to tak, żeby chłop z chłopem się spotykał dla przyjemności.


@Trixie: patrząc na ich zdjęcia z prawackich parad i antyparad to tam są prawie sami faceci. Przypadek?
  • Odpowiedz
@saakaszi: no jest gejem, wielkie mi co

A jak mają w taki sposób się ukazywać, to spoko.

Po stokroć wolę homoseksualistów od kretynow w koszulkach patriotycznych z zerową wiedzą historyczna, ale znających swoich ulubionych piłkarzy z osiedlowej ligi w bakłażański sport dla cieniasow.
  • Odpowiedz
  • 1
Czekam tylko na komentarzy sztywniakow więziennych dla których przedmiot pokazany na obrazku ma jeszcze większe znaczenie
  • Odpowiedz
@fizzly: kiedyś jeden wykopek wyzwał mnie od pedałów, jak napisałem komentarz, że z trzema kumplami wynajmowałem mieszkanie, bo nie stać mnie było na wynajęcie samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: a na mnie zadziałało, to chyba była ta przysłowiowa ostatnia słomka, która złamała wielbłądzi grzbiet, przez reklamę kibla z Castoramy stałem się gejem. Dzięki castoramo, co ja teraz dzieciom powiem
  • Odpowiedz
@saakaszi: to mogą być brania (niech będzie, że mają innego ojca), współlokatorzy, cokolwiek. A przyjemności też jeszcze istnieją inne niż wódka i seks

Ale jak się szuka promocji homo to się ją znajduje
  • Odpowiedz