Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Byłem sobie w Park of Poland Suntago i kurde nie da się ocenić tego obiektu jedną oceną. Bo obiekt oceniam 4,5/5 ale organizacja 1/5. Jeśli chodzi o strefę Relax to wszystko gra, jest serio super, fajnie że nie zamykają zewnętrznych basenów nawet jak pada deszcz. Baseny witalne też super, i raczej nie ma problemu z miejscami, mało osób się nimi interesuje. Następnie strefa Jamango (tam są zjeżdżalnie i największe atrakcje) i zaczyna się dramat. Czekanie w kolejkach po 20-30 minut, brakuje asortymentu (leżaki pozajmowane, makarony do wody zajęte na basen z falą). Kolejki znośnie są chyba tylko do barów. Na sam obiad straciliśmy godzinę (40 minut kolejki, 20 minut jedzenia). Na zewnątrz jest fajna rzeka która niesie nas nurtem, tam ludzi też dużo, ale bez dramatu.

Następnie zjeżdżalnie. Odradzam wam zjeżdżalnie na samej górze, są nudne i trzeba czekać 30 minut, a Green Mamba to w ogóle porażka. Najciekawsze moim zdaniem to Rainbow Race, wszystkie z 2 piętra i Jaw Dropy. Do nich kolejki też są najmniejsze. Te zjeżdżalnie Pepsi, Samsunga są fajne, ale nie na tyle żeby czekać 20-30 minut na zjazd. Rainbow Race serio daje sporo frajdy i właściwie kolejek nie ma w ogóle, bo szybko idzie. Jaw Dropy, zwłaszcza ten który leci z 4 piętra na parter serio odbiera dech w piersiach. Przeciążenie jest tak, że nie ma opcji żebyś wziął oddech i dopiero łapiesz go na dole, i nie jest to oczywiście wada, bo daje sporo adrenaliny.

Kolejna rzecz która mnie irytowała. Jak jest się z kimś to pół biedy. Najpierw stoisz w kolejce po ponton, a dopiero później ustawiasz się w kolejce do zjazdu. A zjazd co 30-60 sekund, bo jednak trochę trwa. Pontony powinny być podstawiane pod każdą osobę, a tak wygląda to tak, że schody są zapieprzone kolejkami ludzi stojących z pontonami, no kuriozalny widok.

Zdecydowanie do poprawy limity ludzi, park jest niewydolny przy obecnym maksimum i jedynie człowiek irytuje się czekaniem na wszystko, aniżeli odpoczywamiem. Wolałbym, żeby termin kupna biletu był na przyszły miesiąc, ale żeby ludzi było 3 razy mniej. Obiekt ogólnie sprawiał wrażenie przepełnionego.

Jeśli ktoś z was jedzie pierwszy raz z dziećmi, to bierzcie tylko strefę Relax i Jamango, fajnych rzeczy jest tyle, że nie starczy czasu na Saunarię. No i starajcie się jechać w tygodniu, a nie w weekend.

Ogólnie polecam, ale jeśli macie możliwość, to korzystajcie z niego w tygodniu, no i szykujcie się na kolejki, więc warto wziąć coś do pochrupania w szatni i do picia.

#podroze #podrozujzwykopem #suntago #parkofpoland
  • 6
Jeśli ktoś z was jedzie pierwszy raz z dziećmi, to bierzcie tylko strefę Relax i Jamango


@iErdo: biorąc pod uwagę, że na strefę Relax był dostęp tylko dla osób 16+

Ale z resztą wybitnie się zgodzę. Ja miałem okazję być przed lockdownem w niedzielę. Organizacja z pontonami to jest moim zdaniem lipa, bo poruszanie się na poziomach jest praktycznie przy takim zasraniu pontonami w kolejce niemożliwe. Rainbow Race zajebiste, chyba z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mydlina: a to nawet nie wiedziałem o ograniczeniu dla strefy Relax

To do Hunters Raft Race już mi się nie chciało czekać 30 minut, następnym razem odhaczę xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimikini: wjeżdżają na górę, ale przy podajniku trzeba stać w kolejce po ponton, bo nie ma ich tyle, że podchodzisz i bierzesz sobie