Wpis z mikrobloga

@Scybulko: Jak dojrzeje i wyprowadzi sie od mamusi to na pewno zmieni sie na lepsze. Nie ocenia sie ksiazki po okladce, ale wyglada na ciepłego i estrogen nie jest az takim problemem i jak specjalista to inny jest mu od lat potrzebny wiemy jaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kalundcziken: Weganizm wzmacnia brzuchanizm i ślepotanizm. Pół życia chwali sie, ze to takie zdrowe a sam nie wyglada najlepiej. Zreszta o czym tu mowic jak to typ co biblie dopasowywuje i przeklamuje do swojego wege pogladu, na podstawie ksiazki innego wege szura twierdzi, ze hitler wcale nie byl wegatarianinem i od miesa wlasnie byl zly i wiele innych bzdur pociska.
@kalundcziken: Osobiscie uwazam, ze nie żre i juz pies z wygladem, ale to co wypisuje i gada to czysta antyreklama weganizmu. I mi jakos nie szkoda tego towarzystwa, ale np. prawdziwych ekologów z dobrymi intencjami to mi zal, ze rózne eko wyludzacze i szkodniki robia im zla opinie. Od tego konkretnego typa to juz dawno sie wszelkie ekologiczne stowarzyszenia odciely i nie chca miec z nim nic wspolnego co zrozumiale.
@kalundcziken: Nie da sie? Słyszałem, ze sie da, ale nie wnikalem nigdy. Ma uczulenie na ruch, nawet najbliżej zapierdziela autem i ta iscie ekologiczna postawa wiadomo pomaga tyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zreszta co to za weganizm w jego wykonaniu jesli rzeczywiscie nie zre odzwierzecych produktow. Trzeba sie postarac w tych czasach, zeby byc wege i do tego zeby to wege bylo zdrowe i marketowe przetwarzane gówna