Wpis z mikrobloga

@wiecznylowcaumyslow: Widzę że symetryzm to jedyna linia jaką się posługujesz by wyprzeć z siebie prawdę że obaj panowie (Tusk, Kaczyński) nie są gwarantem dobrych zmian dla Polski. Pogódź się z tym że obaj mają takiego jak ty głęboko gdzieś i myślą tylko o swojej karierze politycznej i zabezpieczeniu swojego losu politycznego. I tyle ¯\_(ツ)_/¯
A i życzę oczywiście miłego dnia. Moment w którym to zrozumiesz będzie momentem w którym zrozumiesz polską
@wiecznylowcaumyslow: Uważasz symetrystów za osoby zaślepione lub powtarzające bzdury ? Sorry ale to się kompletnie nie klei co mówisz.
Ci co zarówno nie lubią PISu i Peło mają chyba prawo ich nie lubić nie muszą być wyszydzani od symetrystów. Polska to nie jest tylko PIS i Peło. Są jeszcze inne ugrupowania w sejmie i poza nim.

A co do Tuska i jego politycznej pozycji - to czemu uciekł w 2014 z
@Aik32fr45yd: a post opa to przykład ingorancji i nieogarniania rzeczywistości. Wejdz sobie w znaleziska/wpisy o tusku i nie znajdziesz komentarzy, które podnosiłyby go do poziomu bożka. Ludzie uważają go za osobę charyzmatyczną i doświadczoną politycznie, ktora może być w stanie stworzyć realną opozycję to tego pisowskiwgo gnoju lub prostują bzdury symetrystów prawiące o jednakowej #!$%@?ści ich rządów, jednocześnie nie mających problemu z zaznaczeniem ich błędów. Wręcz przeciwnie do pisowców, którzy wielokrotnie
@Aik32fr45yd: symetrystami to ludzie, którzy mówią, że pis i po to identyczne zło. Gówno prawda, że te rzady sa tak samo zle. Powtarzają to konfederaci nauczeni powtarzania tego po swoich idolach, sami nie wiedzący dlaczego lub ludzie, którzy nie ogarniaja rzeczywistości i nie potrafią realnie porównać rządów tych partii i opierają się na szczątkach informacji.

Rozróżniam ludzi, którzy wprost przyznają, że nie lubią i pisu i po, ale nie naginają do
@wiecznylowcaumyslow: Są komentarze podnoszące go do poziomu Bożka. Zwłaszcza ze słynnym hasztagiem #bojowkadonaldatuska

może być w stanie stworzyć realną opozycję to tego pisowskiwgo gnoju

xDDDD. Ta sama realna opozycja przegłosowała podwyżkę uposażenia poselskiego razem z PISem, razem z PISem głosowała za podatkami i obciążeniami. Nic tu nie zmieni powrót Tuska bo Tusk nie sprawi, że ludzie masowo uwierzą w Nową Jakość Opozycji, bo i tak są miernotami. Tusk nie będzie ustawiał
@wiecznylowcaumyslow: Zresztą w 2007 roku było mniej partii politycznych, które się liczyły w walce o Sejm. Tam było PSL, SLD połączone. Samoobrona rozbita i wydymana, LPR rozbici a i tak Tusk wtedy nie potrafił osiągnąć oszałamiającego wyniku pozwalającego na samodzielne rządy pomimo tego że dla wielu był nadzieją po słabych rządach Kaczora (musieli się dogadać z PSL). W 2011 też osiągnęli mniejszy wynik a mieli większą już opozycję bo mieli do
@Aik32fr45yd: no skoro ma stworzyć realna opozycję, to chyba się samo rozumie że ci ludzie to kpina, a nie opozycja obecnie. Bezjajeczni liderzy, powtarzanie populizmów i zero merytorycznej krytki i realnych działań. Liczę, że Tusk swoimi umiejętnościami chociaż sprobuje ogarnąć ten bajzel. I nie, nie uważam go za bożka ani nieskazitelnego człowieka.

Tych komentarzy kilka pewnie jest, ale to smieszny procent w stosunku do merytorycznych komentarzy, a op wiem jakie bzdury
@wiecznylowcaumyslow

prostują bzdury symetrystów prawiące o jednakowej #!$%@?ści ich rządów, jednocześnie nie mających problemu z zaznaczeniem ich błędów


Udowadniasz że masz iq temperatury pokojowej bo wytknąłem błąd w jednym z pierwszych komentarzy. IGNORANCIE SYMETRYSTO
@Aik32fr45yd: wydaję mi sie, ze zebral jednak doświadczenie w polityce miedzynarodowej i ma dodatkowo posluch u polityków innych partii. A od 2007 roku dużo sie zmieniło. 50% nie przekroczy ale d'hont premiuje kumulacje poparcia nad rozbitym poparciem, co widac po ostatnich 2 wyborach i na koalicje powinno starczyc jesli nie samodzielna wiekszoac jak bedzie powtorka z 2015 i partiami pod progiem
@wiecznylowcaumyslow: Z tym, że jest kilka zmian:
- PIS będzie cementował swój elektorat więc PIS będzie miał 35 %
- Hołownia zostanie na poziomie 10-15 % albo skończy jak polityczny trup bo elektorat pójdzie do PO
- Lewica 1/3 spadnie ale zostaną na poziomie 7-8 %
- Konfederacja wzrośnie bo zrozumieją że będą musieli uderzać w PIS i PO, więc zdobędą te kilka więcej, ok. 8-9 %
- PO z 30
@wiecznylowcaumyslow napisałem że rządy tuska to dno i poparłem argumentem że podnoszenie wieku emerytalnego tylko to udowadnia. Nie wiem czego tu nie rozumieć. No ale ktoś kogo idolem jest karakan czy tusk a jedyną linią obrony jest wmawianie symetryzmu i wyzywanie od szurow jak na rasowego lewara przystało nie może być zbyt inteligenty. Wybaczam ci.
@DiggerMeat: xDDDDD o #!$%@? jaki argument. Ja #!$%@?. I wlasnie o takich pajacach jak ty pisalem. #!$%@? sie znasz i piszesz jakieś wysrywy. I nie nazwałem cie szurem tylko ignorantem i jak widac mam rację. I naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo masz znaczace problemy z tym. Moze dzieki temu bedzie ci łatwiej ogarniac rzeczywistosc, bo z tym też masz problem
@VeleiN: @DiggerMeat: Sorry - ale podwyższenie wieku to zrozumiałbym gdyby rzeczywiście była bida w Skarbcu, ekonomia nie funkcjonowała i nic nie było. Przypomnę jednakże że za Tuska:
- na Stadion Narodowy wydaliśmy około 1,9 miliarda złotych !!!! Powtarzam - 1,9 miliarda !!! Prawie 2 miliardy Sasinowe xD - https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,10452094,narodowy-za-drogi-w-kanadzie-dali-1-7-mld-za-sam-dach.html
- dalej - wydaliśmy pieniądze na drogi, które się opóźniły i mamy najdroższą Obwodnicę miasta stołecznego Warszawy (i tak nie w
@DiggerMeat: Robienie bożka z kogokolwiek jest słabe. Różnica polega jednak na tym, że zwolennicy kaczora to banda debilów i wieśniaków, od których aż bije biedną umysłową i materialną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze drażni mnie, gdy ktoś stawia takie znaki równości jak Ty. Jedyne, co jest teraz potrzebne Polsce to jakaś przeciwsiła. Opozycja dała dupy i pozwoliła pisorkom rozmontować nasz kraj. Trzeba to zatrzymać za wszelką cenę.