Wpis z mikrobloga

Na obrazku widzimy:

- własny dom z ogrodem, jakie często buduje się na przedmieściach
- kilkunastoletni samochód, który zapewne dobrze działa jeśli jest zadbany
- narzędzia do dbania o ogród
- zabawki dla dzieci
- rasowy pies
- grill, piwko i muzyka rozrywkowa świadcząca o czasie i środkach na rekreację i odpoczynek
- telewizja satelitarna

Dla większości świata byłaby to stereotypowa klasa średnia, jak z amerykańskich filmów z lat 80-tych i 90-tych.

Ale nie dla wykopków. Dla wykopków to patologia żyjąca za 500+ w Polsce C XDDD

Tak to jest jak internetowa bańka informacyjna zryje ludziom mózgi.

Żeby chociaż większość plusujących było stać bez kredytu na blachodachówkę z tego domu to byłoby dobrze XD

#heheszki #humorobrazkowy #rakcontent #shitwykopsays
s.....i - Na obrazku widzimy:

- własny dom z ogrodem, jakie często buduje się na p...

źródło: comment_1625316460MzQHlwflqImk9u0mRnlKFM.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@skitarii: Przecież wykopki na dwór wychodzą tylko po top chipsy do Biedronki, dla nich jak nie żyjesz w apartamentowcu w stolicy i nie jeździsz nowiutkim autem z salonu to jesteś nieudacznik patologia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@skitarii: im nie wytłumaczysz i dlatego pisiory mają tyle poparcia (oczywisćie wykopki uważają, że oni się diametralnie różnią od wyborców pisu). Po prostu chcą mieć tu standard życia jak w Niemczech TERAZ.Zaczynaliśmy z poziomu dzisiejszej Ukrainy, 20 lat temu było dwucyfrowe bezrobocie a na ulicy potrafili ci skroić buty taka bieda i patologia była, ale oni się plują, że nie żyjemy jak w NIemczech albo najlepiej Norwegii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: tylko to wszystko w kredytach i prowidentach. Dom na kredyt, samochód na krdeyt, kosiarka na kredyt, pies #!$%@? na kredyt. To wszystko to bogactwo powierzchowne, w środku zaś długi jakich sobie nawet nie wyobrażasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krzysu: a sorry, jak dom na kredyt to jednak 500+. Nie wiem po co ludzie biorą te kredyty na domy. Ja po prostu wziąłem ziemię co mi przepisał ojciec i dzięki pomocy rodziny żony wybudowałem dom bez żadnego kredytu.
A. Do tego głupki korzystają z rat 0% w sytuacji inflacji dochodzącej do 10%. No idioci zwykli.

I do tego jeszcze prywaciaż wziął samochód w LEASING i wrzucił w Koszty, więc
  • Odpowiedz
@skitarii w Polsce jeżeli chodzi o budowę zastanawia mnie jedno - ludzie biorą kredyt na budowę domu. Budują go, wykańczają w środku. A na zewnątrz siatka, klej i #!$%@?, koniec. I tak chata 10lat stoi alno więcej. Ktoś potrafi to wytłumaczyć? Skoro wzięli kredyt na budowę, czy tam budują za swoje to chyba te 6-8k na tynk w te czy we wte to jeden #!$%@? przy takiej inwestycji? Praktycznie co któryś
  • Odpowiedz
@skitarii: Żyje na wsi, do miasta 19km prostej drogi bez korków. Połączenia autobusowe są teraz przez cały praktycznie dzień, w soboty też. Dom jednorodzinny 200m2. W okolicy pełno drzew i jest chłodniej niż w mieście z betonozą. Za cholerę nie chciałbym mieszkać w mieście w jakiejś klitce 60m2, nie dałbym rady.
  • Odpowiedz
własny dom z ogrodem, jakie często buduje się na przedmieściach

- kilkunastoletni samochód, który zapewne dobrze działa jeśli jest zadbany

- narzędzia do dbania o ogród

- zabawki dla dzieci

- rasowy pies

- grill, piwko i muzyka rozrywkowa świadcząca o czasie i środkach na rekreację i odpoczynek
  • Odpowiedz