Wpis z mikrobloga

Czy jesteście wypoczęci w to sobotnie popołudnie? Czas zacząć kauczukowe mistrzostwa! ()

Ostatni pojedynek nie okazał się tak bardzo wyrównany jak myślałem, i kauczuk pasta do zębów wycisnął jak tubkę kauczuka Serduszko. Stosunek pojedynku 26 głosów (72.22%) vs 10 głosów (27.78%)

Para 7 (1/16)

Po lewej, kauczuk zachód słońca - Możliwe, że zapamiętaliście go inaczej, gdyż jego poprzednia pozycja przy zdjęciu była trochę inna. Spróbowałem wyciągnąć cały potencjał tego wzoru i właśnie zaoferowałem wam piękno absolutne. Na koniec dodam tylko, że pokonał on na swojej drodze w turnieju kauczuka w paski naprawdę mocnym stosunkiem 88%

Po prawej, kauczuk motylek - Jeden z pierwszych uczestników w turnieju. Pokonał on kauczuka czerwoną piłkę i zaliczył przy tym jedną z najgorszych frekwencji w całym turnieju. Jego bracia dawno pożegnali się z turniejem, ale on może być tym, który będzie ich dumnie reprezentował.

Bardzo dziękuję za oddanie głosu.
Dzisiaj chciałbym wyróżnić użytkownika @Bartex16 za speedruna w polubieniu posta wynoszącego mniej niż 6 sekund XD

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Czy jesteście wypoczęci w to sobotnie popołudnie? Czas zacząć kauczu...

źródło: comment_162531240176oSvzZjealyJ2biratDvp.jpg

Pobierz

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, zachód słońca 89.8% (44)
  • Po prawej, motylek 10.2% (5)

Oddanych głosów: 49

  • 5
  • Odpowiedz