Wpis z mikrobloga

@kamil-kryszkiewicz: jesli chodzi o te grafike z po, to kupa pustych frazesow i nic poza tym

niezliczona ilosc afer - zwykly populizm. Wedlug mnie tych afer nie bylo duzo, powiem wiecej, mam wrazenie, ze tydzien z pisem, to wiecej afer niz za calej kadencji po.

A reszta to jakies liczby bez kontekstu, bez podania wczesniejszych wynikow. Nalezaloby zobaczy czy sytuacja gospodarcza sie poprawiala czy nie. Sytuacja sie bardzo poprawila, bylismy krajem,
@komentator_2020: Warto również przypomnieć wybitne kwalifikacje liderów konfy:

Winnicki - brak wykształcenia; Bosak - brak wykształcenia; Braun - polonista; Dziambor - filolog angielski, magister zarządzania i marketingu; Korwin - magister filozofii xD ale wyborcom najwidoczniej to nie przeszkadza, że ich idole biorą wszystko „na chłopski rozum”, bo wiedzy i kompetencji no za bardzo nie mają. Ja się w sumie nie dziwię, że oni tego Mentzena tak czczą, bo przy reszcie to
@BekaZWykopuZeHoho: No i trzeba sprawdzić a nie w kółko na tych samych.
Jakby Konfa miała jakiś istotny wpływ, to być zobaczył że różni Gwiazdowscy czy inni eksperci wróciliby do polityki, bo by zobaczyli że nastroje są wolnorynkowe.
Teraz wszystko jest przesunięte na lewo a eksperci nie chcą tego syfu firmować.
@milymirek: niezliczone a zliczyles "np. afera Amber Gold, hazardowa, taśmowa, stoczniowa, zegarkowa i wiele innych".

to jest reklama po prawde mowiac, jak najwieksza afera jest przyjecie zegarka za kilkadziesiat tys. zl.
Czego tak prawde mowiac, chyba do dzis dzien nie udowodniono.
Polityka ciagnie roznych ludzi i wiadome jest, ze zawsze sie ktos znajdzie, kto chce czerpac korzysci finansowe.

Jednak jak przez tyle lat rzadzenia zarzuca sie komus, ze prawdopodobnie przyjal zegare..
Ale chochoły, mogę wiedzieć kogo jesteś wyborcom? Bo do najbystrzejszego elektoratu ewidentnie nie nalezysz skoro tak prosto można cię zmanipulować.


@ziemba1: O interpunkcji nie słyszałeś, walisz byki jak szóstoklasista i ty śmiesz kogoś od idiotów wyzywać? Weź se jakieś korepetycję z języka polskiego, bo pośmiewisko z siebie robisz.
Konfederacja chce błędy pisu w polityce zagranicznej pomnożyć razy 10 bo ich receptą na wszystko jest żenada pt. wstawania z kolan pomnożona razy 10.


@BekaZWykopuZeHoho: Aha, to już wiem skąd niechęć do Konfy.
Tworzysz projekcje zamiast śledzić media Konfy.

Jest odwrotnie.

Ich podstawową zasadą o której mówią zawsze jest "polityka wielowektorowa" i współpraca z każdym, nie zamykanie się na nikogo.

Tutaj w miarę świeża rzecz od Winnickiego:
https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/posts/354299236056688?__cft__[0]=AZX9wQlM5idpuS9nHQIiBzDINOHO4TkB5WH2Zyh0s0N4J5OlvWlS10AEofzAcjLhx-jDSMlzs1kxPYk1gnH2J8T-Yvo93kqFvo9CFGgpkA5epYb2BXY0A8lzBFJ4w2ZOh2F4BjS0rNx5kgGAZa3uOD&_
@milymirek:

Współpraca z każdym czyli na jakich zasadach? Bo jeśli chcą np. nie dać guzika w relacjach z USA i pokazać że Chiny to sorry ale Chiny maja Polskę głęboko i gdy Putin tylko powie że za pomoc z Amerykanami na Pacyfiku chce dawnego bloku wschodniego to Xî Jinping nawet nie mrugnie.

Podobnie z ue bo jeśli będą chcieli „suwerenności” w ich rozumowaniu to taka sytuacja nie jest do pogodzenia z
Podobnie z ue bo jeśli będą chcieli „suwerenności” w ich rozumowaniu to taka sytuacja nie jest do pogodzenia z naszym byciem w ue co wtedy zrobić?


@BekaZWykopuZeHoho: Są różne koncepcje, w ramach UE mamy coraz mniej do gadania ale coś jeszcze możemy zrobić.
Nawet plan minimum Konfy to jest wyraźna zmiana na lepsze dla Polski.
wyobraźcie sobie łykać takie graficzki xDD


@Zlpnc: Zawsze je rozpisują (podlinkowałem w komentarzu).
Takimi graficzkami są jednym z trzech najpopularniejszych fanpage na całym polskim facebooku, i to nie że w kategorii polityka, tylko w porównaniu z wszystkimi, łącznie z Lewandowskim itp. itd.

Zdolność ujęcia czegoś w przejrzysty, jednoznaczny sposób to zaleta a nie wada, jak próbujesz to przedstawić.