Wpis z mikrobloga

@RandomowyMetal: mi właśnie tej okres rzymski mi odpowiada najbardziej! dlaczego attila przestała być wspierana? jeden z lepszych motywów to najazd barbarzyńców i walka o przetrwanie imperium.
i pewnie wyjdę na bluźniercę, ale te z czasów napoleona też były ciekawe :)
@piotre-gie:

Attila to był dosłownie odgrzewany kotlet, Barbarian Invasion przeniesiony na silnik r2.

i pewnie wyjdę na bluźniercę, ale te z czasów napoleona też były ciekawe


Osobiście wolę Empire, choć de facto to to samo tyle że opakowanie inne XD. Owszem był ciekawy, głównie przez kompletnie inne podejście do bitew wymuszone przez erę. Jeśli podobał Ci się Napoleon/Empire to Fall of the Samurai też może Ci przypaść do gustu.
@piotre-gie dla mnie najlepszy jest Shogun 2, z tym że stoi na szczycie podium, a zaraz za nim kolejne gry z serii. W sumie to tylko od Troi się odbiłem tak, że nie spędziłem w niej dużo godzin i w Thrones od Brittania zagrałem że dwie kampanie. Reszta tytułów jest ogrywana w zależności na co mam ochotę.
@piotre-gie Attila jest poprostu zrobiona na #!$%@?. Te gre ratuje tylko klimat. Porównując z Rome II i thrones of britannia które są z tego samego cyklu attila wypada najgorzej. Widać, że gra nie został nawet dobrze przetestowana. Wiele mechanik źle działa, błędy psują immersje.