Wpis z mikrobloga

@DMMotoAdventures a jak sprawdzasz trasy na Ukrainie? W sensie na które można wjechać na moto a na które tylko można wejść pieszo? Znasz jakieś strony/opracowania? Polecisz jakieś fajne trasy w PL (nie licząc TET)?
  • Odpowiedz
@mojito20: Ja się tylko podłączyłem, znajomy był kierownikiem i miał ogarnięte tracki.

Z tego co wiem i loklasi nam mówili to tam nie ma zakazu wjazdu do lasu (może z parkami narodowymi jest inaczej, ale przykładowo w Czarnogórze kupujesz bilet 1,5-3 euro, otwierają szlaban do parku i jedziesz po szuterku wyznaczoną traskę z infrastrukturą na żarcie i spanie).

Na Ukrainie wszędzie jest kupa wycieczek 4x4 na starych uazach i wypożyczalni quadów,
  • Odpowiedz
@CzajkaRuchajka: i po co hiperbolizujesz? Oczywiscie ze quad zryje szczegolnie te 4x4. Najwiecej szkod robia terenowki jeepy. Jak gdzies mam jechac lekkim motocyklem to nie pcham sie tam gdzie jezdza quady. Jak jest sucho to nawet sladu po takim motocyklu nie bedzie
  • Odpowiedz
@CzajkaRuchajka: Zamknac wszystkie drogi asfaltowe bo dziennie setki zwierzatek ginie na drogach! Zamiast zrobic legalne szlaki do enduro jak w cywilizowanych krajach to nie. Nie wiem czy wiesz ale w Rumunii czy USA jazda po lasach jest calkowicie legalna.
  • Odpowiedz
@CzajkaRuchajka: Ale Ty wiesz ze jest cos pomiedzy calkowitym rozjezdzaniem wszystkiego a kompletnym zakazem jaki mamy teraz? Nie wiem czy wiesz ale jest cos takiego jak TET (trans european trails) i czesc przebiega przez Polske - rowniez przez lasy. Niesamowite co??

Widze tez ze wrzucasz wszystko do jednego wora wszystko pewnie z motocrossem a to co robi OP to soft enduro. Zamiast zrobic cos jak na Ukrainie duzo wyznaczonych tras w
  • Odpowiedz