Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blargotron: jak lubisz gości z fujarami to pedał. Prostrzego opisania nie ma.
Generalnie żaden normalny facet nie będzie czegoś takiego nosił bo to #!$%@? jest w cholerę. Dla córki na plecak do przedszkola oczywiście.
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: Sam jestem gościem z fujarą. Nie wiem, ale raczej nie jestem homo. A co jest w tym #!$%@?? Chodzi o to, że konik, czy o styl? Mam w innych stylach (trochę mało w proporcjach pionowych i bez tła).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blargotron: słyszeć słyszałem o wielu rzeczach ale coś co naocznie wygląda na coś jak dla dziecka to tym pozostanie żebyś nie wiem jak pięknie to opisywał. Na paradę tęczowych by się nadawało albo jakiegoś zgrupowania dewiantów/pedofilów. Chłop 32 lata a ten koniki chce sobie dodawać ( _)
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: To jest rysunek, nie zesraj się. Lubienie obrazków postaci z bajki to nie homoseksualizm ani pedofilia. Co za różnica, czy to postać z bajki dla 12-letnich dziewczynek? Obrazek mi się podoba. Nawet nie oglądam tej bajki od 4tego sezonu LOL. Serio, w ogóle co jest w tym pedałowatego, w sensie intrystycznie, #!$%@?ąc z jakiego medium pochodzi inspiracja. Chodzi o styl, kolory? A to jest pedałowate np.?
blargotron - @Bin_Laden: To jest rysunek, nie zesraj się. Lubienie obrazków postaci z...

źródło: comment_16251783431Y9Rq8r8bF81tKzdZf6cCB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blargotron: mmm... Dawno nie było na tagu gównoburzy o pedalskie koniki dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do pytania to jasne, czemu nie, chociaż wg mnie ten konkretny obrazek jest dość generyczny i znalazłbym coś ciekawszego. Ale skoro tobie się podoba to spoko. Jakbym cię spotkał na ulicy to pewnie bym podszedł przybić kopytko /)
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: Nie rozumiem czemu, chodzi o wygodę obserwowania tagów? Co masz na myśli jako dyskretniejsze? Pytam o ogólną wskazówkę. Coś takiego jak Twilight wyżej? Dzięki. :)
@Wedarn: J.w.
@karoryfer: Cieszę się, że mogłem komuś o to wywołać ból dupy w Internecie, choć nie było to moją intencją. Dobra, poszukam czegoś bardziej oryginalniejszego (nie wiem czy to nie jest trace z serialu). /)
  • Odpowiedz