Wpis z mikrobloga

@korkodylek: polecam ci więcej zaradności kobieto, bo jak będziesz pytać o takie duperele na mirko, to daleko nie zajdziesz xD masz #!$%@? internet, mnóstwo informacji, mnóstwo tematów o tym co masz żreć po tej swojej operacji, a jednak wolisz pytac na forum ze śmiesznymi obrazkami, elo xD
@Kidkudi: ELO IKSDE No widzę użyliśmy szczytowego argumentu teraz możemy zwalić do swojego geniuszu! To oprócz bycia portalem dla przegrywow śmiesznych obrazków i z dupy dyskusji politycznych jest tez miejsce na szerokie spektrum pytań. Myśle ze jak do tej pory zaszlam daleko, ale ty sie nigdy o tym nie przekonasz. Co do czerpania wiedzy z internetu. Przejrzałam do tej pory masę blogów i artykułów żywieniowych i WOW MYŚLICIEL BY NA TO
@trackEvent: kleik ryżowy, krupnik z jakąś wybitnie drobną kaszą (jesteśmy na sali we 3 i nie wymyśliłyśmy co to jest) i teraz taką zupkę jarzynową ze zblendowanymi warzywami. No i herbata słodka i kisiel truskawkowy
@trackEvent: myślałam o płatkach ryżowych bo takowe jem regularnie ale one są dosyć duże. Do tego pieczone jabłko zmiksowane z wanilią. Tak samo w domu mam płatki owsiane górskie i jeszcze jakieś śmieszne eko płatki ale one wszystkie są takie dosyć duże, a z drobnych kasz to znam tylko kuskus, bo nie wiem czy bulgur się do takiej drobnicy tez zalicza.