Wpis z mikrobloga

Zawsze składasz wypowiedzenie jeśli pracuje z Tobą ktoś kogo nie lubisz/z czyimi poglądami się nie zgadzasz?


@Phyrexia: Tylko jeśli ta osoba pracuje w HR - jeżeli front firmy jest lewy, to niestety warunki w firmie też nie będą ciekawe.
  • Odpowiedz
@Daronk: Moje poglądy są moją prywatną sprawą i nie wyrażam ich w pracy. Jeśli uważasz, że staram się narzucać innym swój światopogląd lub kogoś nie traktuję na równi z innymi, jesteś w błędzie.
  • Odpowiedz
Moje poglądy są moją prywatną sprawą i nie wyrażam ich w pracy.


@Phyrexia: A mimo wszystko jesteś dumna z tego, że zatrudniasz przegrywów za połowę ceny ("nawet" jak drugi kandydat jest przystojny - Twoje słowa pokazujące, że wartościujesz po wyglądzie), lub jesteś dumna z tego, że ludzie pracują po godzinach w crunchu, ale przynajmniej im pizze kupisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc sorry, ale nie zgadzam
  • Odpowiedz
jesteś dumna z tego, że zatrudniasz przegrywów za połowę ceny


@Daronk: Nigdy czegoś takiego nie napisałam, nie nazwałam tamtego pana przegrywem, ani nie zatrudniłam go za "połowę ceny."
  • Odpowiedz
  • 2
@Phyrexia coś czuję że lepiej będzie swoje doswiadczenia zostawiać dla siebie bo dla wściekłych wykupków każde slowo jest orężem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to troll czy faktycznie jakaś baba z hru


@AerodynamiC: O chłopie, to ty jeszcze nie doświadczyłeś na własnej skórze bab z haeru? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten zawód chyba wybierają dość specyficzne osoby ;p
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: mocne 6/10, więcej bym jej nie dał, dodatkowo notę powinienem obniżyć za pracę w HR co jest dla mnie mocno aseksualnym zajęciem dla kobiety (za dużo się pasztetów HR naoglądałem w życiu) no ale jak wygląd to wygląd. Lekko powyżej przeciętnej.
  • Odpowiedz