Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#przegryw ##!$%@? #psychologia Ehhh i znowu się jakaś faza odpala u mnie. Czasem bywa wesoło wtedy, ale dzisiaj nie jest najlepiej. It's over dla chłopa szalonego, ciekawe czy mi odwali konkretniej na starsze lata. Dobrze, że przynajmniej nie mam mordy obrzydliwej cebulackiej.
o__p - #przegryw ##!$%@? #psychologia Ehhh i znowu się jakaś faza odpala u mnie. Czas...

źródło: comment_16250909417vDal06BZvfPlns04uENgQ.gif

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DyrektorInternetu: jeszcze jakiś drugi mitoman się podpiął pod niego, nie wiem jakie procesy muszą zachodzić w jego umyśle, że ma wyrzuty do randomów z wykopu o czarnolistowanie. Mnie pewnie też ktoś ma na czarnej liście i ja mam to gdzieś, bo od tego jest ta funkcja ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozzziar: poczytalność w pełni zachowana, ale samopoczucie specyficzne. Występuje u mnie od paru lat i ma ścisły związek z moją kondycją psychiczną.
@o__p: Temple OS, system stworzony przez Terrego A. Davisa. Chorował na shizofremię. Znany z śmiesznych rasistowskich fimików rozsyłanych po internecie ("CIA NIGGERS") których trochę nazbierałem (na jednym nawet walił konia, tak mam to pobrane ( ͡º ͜ʖ͡º) )
W skrócie:
https://youtu.be/npdCYJHg3GI

Ogólnie dosyć ciekawa persona, sameu radzę się trochę zagłebić