Wpis z mikrobloga

@FlasH: właśnie dziecko drogie wtedy miałeś 4 lata i pewnie nie odchodziłeś od pieluch za daleko - był taki dziennikarz Gembarowski co za wywiad z pijanym kwachem prace stracił - przykładów jest wiele, nikt nie pamieta....ci co pamiętają głosują na pis

było tysiące ekspertów głównie ekonomicznych co bzdury opowiadali a Twoi starzy #!$%@? wtedy za śrubki

zapomniałbym za Komora Szoguna nalot dzieciak miał w środku nocy za to że bloga prowadził
  • Odpowiedz
@scribe: uuu... taki jesteś dorosły i doświadczony, że ci się w tej pisowskiej głowie wszystko #!$%@?ło.

Gambarowski wyleciał za wywiad z Krzakiem, dobrym kolegą Kaczora z AWS...

Tak to jest z tymi pisiorami. Demencja nie wybiera.
  • Odpowiedz
@FlasH: a co z szogunem, geirtychem i może aferą rywina - ilu było ekspertów takiego profesora kulczyka?? hmm boli czepiłeś się pisu? boli dupka bardziej poczekajmy do wyborów - skarpeta Ci wtedy z dupki wypadnie
  • Odpowiedz
@brigante: doskonale wiem jak zły jest pis i że to troche propagandy, natomiast zło można tylko złem zwlaczyć a takie peło i ich twory typu hołownia nie ma prawa bytu. potem się pis zdezaktywuje w ten sam sposób
  • Odpowiedz
@brigante: tępy motłoch dalej wierzy, że to "niezależny komentator z innego, niezwiązanego z tvp medium - pluralizm". On tam powinien mieć etat, bo jego współpraca wykazuje znamiona stałego stosunku pracy. Poza tym sposób w jakim "dziennikarstwo" prowadzą kanalie pokroju tego typa, czy tego knura Sakiewicza jest nawet dla przeciętnego odbiorcy uwłaczający. Oglądałem dzisiaj z ciekawości "minęła 20", prowadziła M. Ogórek, ostatnio tvp oglądałem ponad rok temu, Ogórkową kojarzyłem oczywiście jako pro-pisowską,
  • Odpowiedz