Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger: nie no, jak mogę przejść na coś o czym nie mam bladego pojęcia :pp Poza tym #agnostyk, here ( ͡~ ͜ʖ ͡°) zaczęłam się uczyć arabskiego w ramach pracy nad sobą, wykupiłam kurs, spodobało mi się, coraz więcej gdzieś tam podczytuję też różnych rzeczy o arabach... I tak mnie naszło, że może bym rzuciła okiem na ten Koran. A w wersji elektronicznej,
  • Odpowiedz
  • 0
@NaopaK hahaha XD wiesz że nawet chciałam "przyżydzić" i próbowałam się uczyć języka tanim kosztem od jakichś habibi xd ale szybko zrozumiałam że to nie tędy droga ( ͡~ ͜ʖ ͡°) może i da się tym sposobem czegoś nauczyć, ale jest to bardzo okrężna droga
  • Odpowiedz
@angelika_tracz: Mnie nikt nie pytał ale się wypowiem. Polecam Koran, który przełożył Ali Unar
Tam jest sporo przypisów i wyjaśnień, map wraz z historią Arabii itp. Jego jedyną wadą jest nieporęczny rozmiar, przez te przypisy zrobiła się z tego ogromna księga
  • Odpowiedz
  • 0
@MarcelFerry możesz napisać co nieco jak dokonałeś konwersji? Może być na priv (jeśli w ogóle masz ochotę) ( ͡~ ͜ʖ ͡°) bardzo mnie to ciekawi a w internecie milion różnych informacji, często ze sobą sprzecznych
  • Odpowiedz