Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: Właśnie zobaczyłam post Simona. No cóż. To się może teraz posypać jak zamek z kart. To wszystko było zbyt piekne i dziwne żeby było prawdziwe i trwałe- tyle par z jednego programu to jeszcze nigdzie chyba nie było. Ale zobaczymy... Co do nich, jeżeli próbowali po raz drugi się zejść, to faktycznie fundamenty mogły być już nadwyrężone. Będę okrutna, ale pewnie wiesz, którą parę mam teraz na myśli ;)
@Joanna_Maria_W: Szczerze to ja mysle ze wszystkie te pary nie przetrwaja. Jesli przetrwa chociaz jedna to bede zdziwiona. Jest takie cos jak 'klatwa okladki' czyli pary ktore trabia o swojej milosci, udzielaja wywiadu i robia wspolna okladke szybko sie rozpadaja. I mysle ze tutaj bedzie podobnie tyle ze w kontekscie instagrama - za duzo ekshibizjonizmu a zwiazek tego nie lubi.
@Lolek1011: Coś w tym jest. Zobaczymy. Tak statystycznie, to jedna może przetrwa. Wszystkim życzę powodzenia, żeby nie było, ale jestem jakoś tak niezbyt pozytywnie nastawiona do tych instagramowych miłości, gdzie widzimy wszystko od śniadania do łóżka po zgaszenie światła w nocy (i tu nie teoretyzuję, tylko tak było)
@Lolek1011: zauważyliście że oni znowu sie rozstali kiedy zbliżał się czas przeprowadzki? Może te teorie o nieodcięciu pępowiny przez matkę Bibi mają odrobinę prawdy w sobie. Ogólnie to po story Simona raczej widać, że to nie on zdecydował o rozstaniu.
Troche to dziwne jednak, że tak szybko tego posta dodał. Wczoraj jeszcze buziaczki i śniadanka zakochanych a dziś już płaczliwy post o końcu związku.
@Joanna_Maria_W: Ja też nie lubię Baśki, od początku mi w niej coś nie pasowało i z biegiem czasu jeszcze bardziej się w tym przekonaniu utwierdziłam. Nawet próbowałam sobie tłumaczyć to jej trudnym dzieciństwem i tym, że być może to typowy syndrom DDA, ale to nie zmienia faktu, że są ludzie, którzy po prostu oddziałują na nas negatywnie.
Nie życzę jej źle, nikomu nie życzę, ale nie polubię jej na siłę.
@RudyWaldek: a zdążyli wynająć razem z Sarą to mieszkanie w Krakowie, które miało mieć pięć sypialni ??? Bo ja na tym etapie przestałam ich wszystkich obserwować i nie wiem jak się ta historyjka zakończyła. Wtedy sobie już pomyślałam "biedna Sara" zostanie na lodzie z dużym czynszem, sama w pięciu sypialniach w miesiąc po wynajęciu.
@Halina_123: @Lolek1011: Jak na to nie patrzeć Simonowi to na dobre wyjdzie. Bogusława mi w żaden sposób nie pasowała do Simona. Bez charyzmy, bez poczucia humoru, takie flaki z olejem. Dla mnie była jedną z najnudniejszych uczestniczek HP, kompletnie nic tam nie wniosła, /oprócz seksu przy kamerach/. Wizualnie też do Simona jakoś mi nie pasuje, ale to już oczywiście kwestia gustu, każdy może uważać inaczej. I te najgorętsze finałowe "BIG
@Lolek1011: dla mnie osobiście związek był ,,specyficzny,, chyba nawet troszkę naciągany. Niby razem, ale osobno...

Bibi w swoich komentarzach na temat związku była bardzo zachowawcza, nie sypała cukrem, tym samym się asekurowała i dawała jasne sygnały.

Sam Simon nie został w Polsce tylko dla BiBi,
a także Bibi nie jest na tyle mocno związana z mamą, że na problem z przeprowadzką- nie dajmy się temu zwieźć.
Simon robi muzykę i liczy
@Rosalinea: jakoś mi szkoda tego Sajmona, bo w moich oczach on się mocno zaangażował, ale chyba faktycznie na dobre mu to wyjdzie. On prawie płacze na stories a ona sobie reklamuje banana bjuti, no żenada.
@Formatka: prawda z tymi zachowawczymi komentarzami, nawet w niektórych wywiadach mówiła "że jak nie Simon to trudno, jak będzie wolał kogoś innego to trudno" no dziwne podejście

A tak na marginesie to mignął mi na