Wpis z mikrobloga

To jest carbon z Ali? Swego czasu zastanawiałem się nad złożeniem czegoś takiego.


@#!$%@?: złożyłem kilka, średnio się opłaca - może ze 2-3k zaoszczędzisz, za to sprzedanie tego będzie mega trudne
@panato: a jak to wygląda jakościowo? Zapewne przy takiej cenie technologia i badania jakości czy wytrzymałościowe w takich firmach, nie są jakieś mega wysublimowane. nie rozsypie się to przy najechaniu na byle uskok w asfalcie?
@#!$%@?: zależy o co dokładnie pytasz i ile masz szczęścia.

Co do zasady, to system działa tak, że w Shenzen są normalne fabryki, które robią ramy dla wszystkich, m.in. dla dużych marek. Flyxii i wiele innych popularnych "chińskich" marek to tylko detaliści, którzy zamawiają w fabrykach ramy i je sprzedają pod swoją marką.

Problem jest taki, że fabryki mają różne normy jakościowe, a chińskie marki trochę luźne podejście do "quality assurance", więc
@#!$%@?: Z mojego punktu widzenia wygląda to bardzo dobrze w tej cenie.
Na swoim śmigałem już po kamieniach, korzeniach, dziurach, piachach, itd. Nic się nie dzieje złego.
Mam drugi rower, a ten to taki trochę eksperyment, więc zbytnio się z nim nie cackam ;)
Zresztą moja rama to ta sama co kross wsadza w esker 7.0. Nie wiem czy kross bierze od nich, ale sporo z tej ramy wygląda tak samo. Nawet