Wpis z mikrobloga

Czołem, kupiłam lodówkę, przyszła, swoje odstała i czas był na pierwsze podłączenie. Jest to beko NeoFrost i jest to pierwsza lodówka tego typu jaka mam.
Model RCNA406E60ZXBHN. Po podłączeniu jej do prądu na panelu zaświeciły się wszystkie ikonki. Myślałam, ze to tylko na chwile i zaraz zacznie działać normalnie ale nie, minęło już ponad 6h a tam nadal wszystko sie świeci i żaden z przycisków nie jest aktywny.
Chłodziarka działa i ma defaultowe temperatury (góra 4 dół -18), jednak fajnie by było gdyby panel działał bo przecież po coś jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W sklepie babeczka mówi ze ona nic nie wie i dzwonić do beko. W beko przyjęli reklamacje i ma technik przyjechać w „możliwie najszybszym czasie”, ale może jest jakiś reset tego panelu który go naprawi?
#lodowka #beko #agd
himeyume - Czołem, kupiłam lodówkę, przyszła, swoje odstała i czas był na pierwsze po...

źródło: comment_1625003763s1Cs9uCXFD0pg02riqWwTK.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@himeyume: 10.Blokada przyciskówRównocześnie nacisnąć i przytrzymaćprzez 3 s przyciski: siecibezprzewodowej () i ecofuzzy (). Zapala się symbol blokady przycisków () i ich blokada zostaje uruchomiona. W takim przypadku żaden przycisk nie działa. Równocześnie nacisnąć i przytrzymać przez 3 s przyciski: sieci bezprzewodowej () i ecofuzzy (). Blokada klawiszy zostaje wyłączona. W celu uniemożliwienia zmiany ustawionej temperatury lodówki należy nacisnąć przycisk blokady przycisków.