Wpis z mikrobloga

Tydzień temu zrobiłem #rozdajo a dziś wylosowałem zwycięzce i miałem czelność zawołać plusujących na rozstrzygnięcie. Jak się okazało, wielu niewinnych ludzi naraziłem na uraz kciuka informując ich o wynikach rozdajo, w którym sami dobrowolnie wzieli udział. Mój błąd, że nie zrobiłem komentarza, kogo zawołać to plusuje. Mądry po szkodzie jak to się mówi. Dla mnie to było logiczne że należy poinformować interesantów ale jak widać, jednak nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawołałbym ludzi, których boli to i owo do tych przeprosin, ale znowu ktoś sobie zwichnie paznokieć a tego bym nie chciał, dlatego forma nowego wpisu, nie chce już nikogo więcej skrzywdzić. Także drodzy poszkodowani przez użytkownika Kaioshin (czyt. cweloshin) najmocniej przepraszam za narażenie Was na szok anafilaktyczny po niespodziewanym powiadomieniu z wypoku. Moje intencje były czysto informacyjne, sądziłem, że tak trzeba i to normalne. NIC BARDZIEJ MYLNEGO, okazałem się chamem, prostakiem ze słomą w butach, najgorszym sortem. Potem w odpowiedziach z poszkodowanymi użyłem słowa "#!$%@?" wyjaśniając mój tok rozumowania - za sprawą czego już totalnie się pogrążyłem i wykazałem "brak profesjonalizmu". Przepraszam najmocniej jak to możliwe. Często łapie zwiechy i będąc na rozmowie biznesowej myślę, że jestem na wypoku i strzelam do klienta lenny'm ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jeszcze inni stwierdzili, że wystawią mi opinie mimo tego, że niczego u mnie nie zamawiali. Dużo złego się wylało i biorę te wiadro pomyj na klatę. @halumi odezwij się po wygraną no chyba, że gardzisz logiem od takiego #przegryw jak ja, jakim się bez wątpienia okazałem. Życzę udanego wieczoru a ja spadam się biczować

  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaioshin: Mireczku, nie wiem po co w ogóle się tym przejmujesz. Skoro brali udział w rozdajo to chyba mieli świadomość, że mogą być wołani do ogłoszenia wyniku. Rozumiem, że przez zawołanie mogli przez chwilę myśleć, że wygrali no ale bez przesady