Wpis z mikrobloga

Uwaga, ważne pytanie.

Skończyłem raczeta z klankiem i szukam następnego tytułu do ogrania - jeżeli ktoś ma porównanie, to będę wdzięczny ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ps5

Co dalej?

  • Days Gone 33.3% (37)
  • RDR 2 66.7% (74)

Oddanych głosów: 111

  • 8
@OswojonaKaczka: Obie gry w mojej topce, ale jak szukasz czegoś bardziej skondensowanego z zajebistą historią i ogólnym feelingiem gry to najpierw Days Gone, a później RDR2 ;)

Ostatnio skończyłem RDR i chociaż ma świetne mechaniki, kozak świat, fajną historię, to jednak gra jest rozwleczona. Chociaż sam feeling gry daje jeszcze lepszą frajdę niż DG. Chyba jedyna gra gdzie nie korzystałem z szybkiej podróży, bo kozak jeździło się na koniu :D Na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OswojonaKaczka: RDR2 Top gierka.Nigdy nie lubilem klimatow westernu bylem do tego srednio nastawiony a po ogarniu stwierdzam ze jest to jedna z najlepszych gierek w jakie gralem :3 przede wszystkim swiat, zwierzeta, npc oraz rozne smaczki i szczegoly dodaja tutaj duzo realizmu i klimatu, fabula jak dla mnie spoko a jesli chodzi o jazde na koniu z misji na misje to chyba trzymalo sie tam jakis klawisz i jechal automatycznie wiec