Wpis z mikrobloga

  • 2
komentarz @loginprzykladowy pod wpisem o edukacji seksualnej zgarnął ponad 500 plusów, wielokrotnie roznicy użytkownicy podkreślali ze społeczność wykopu dojrzała i jest już teraz dorosłymi ludźmi.

Dla tych którzy nie wiedzą ww komentarz dotyczyl edukacji seksualnej i jej braku w Polsce, co jest rzekomo patologia.

Rocznik 94 here. Miałem wychowanie do życia w rodzinie, godzina w tygodniu przez kilka lat.
Wiem co to tzipa, wiem co to beniz, wiedzialem ze beniz into tzipka, można też beniz z benizem i tzipa z tzipa, wtedy to homoseksualizm.
Wiedzialem ze trzeba zabezpieczyć beniz bo inaczej może być ciężko, wiedzialem ze mozna zachorować jak beniz into tzipka bez tego zabezpieczenia, wiedzialem ze mogę se dotknąć własny beniz i będzie fajnie, a nawet wiedzialem i wiem spro o menstruacji, budowie układu plciowego, pozycjach seksualnych itp itd.

Nie miałem edukacji seksualnej, miałem wdżr które nadal jest w szkołach.
Nie jestem upośledzony w kontaktach z drugą płcią, pamiętam tyle ile muszę pamiętać. Wszystkiego z historii tez nie pamiętam.

Niech ktoś mi poda jeden sensowny argument dlaczego to jest w ogole temat dyskusji w Polsce. Czaje ze lewaki muszą się z butami #!$%@?ć wszedzie, czaje ze prawaki czytając wytyczne who dostały białej gorączki. Czemu nadal nie może być wdżr? Czy jest tutaj ktoś totalnie uposledzony w wieku 18-30 kto czuje się TOTALNIE ZAGUBIONY I nie wie co się robi z własnym narządem płciowym? Albo nie wie że homoseksualizm istnieje?

Po #!$%@? w ogole te wszystkie sztuczne dyskusje dotyczące edukacji seksualnej?
#lgbt #lewactwo #prawactwo #urojeniaprawakoidalne #urojenialewakoidalne #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
@ddes:
Argument jeden sensowny: mówienie dzieciom w sposób dostosowany do ich wieku że mają prawo protestować gdy dorosły dotyka ich niewłaściwie.
Niektórzy rodzice się wstydzą, niektórzy wolą siedzieć cicho żeby się ksiądz nie obraził.
  • Odpowiedz