Wpis z mikrobloga

W przedszkolu mojej córki nie pracuje żaden opiekun. Same przedszkolanki.
Jedyny facet w całym przedszkolu jest woźnym/ogrodnikiem/konserwatorem.
Wiecie dlaczego nikt ich tam nie zatrudnia? Bo są faceci są obleśnymi pedofilami.

#urojeniaprawakoidalne #mizoginia #wykopowamizoginia
https://www.wykop.pl/wpis/58750901/sa-rozowepaski-z-rigczem-malo-ich-ale-sa-szachy-ko/
Pobierz FlasH - W przedszkolu mojej córki nie pracuje żaden opiekun. Same przedszkolanki.
Je...
źródło: comment_1624977819XbJgiKbn2uqYtPKRC4Flyo.jpg
  • 24
@FlasH: wiesz dlaczego nie ma przedszkolankow? bo ludzie twierdzą ze faceci mają skłonności pedofilskie i nie są zatrudniani (znajdzie sie dyrektorka albo madka uprzedzona do mężczyzn). A bab nie ma na turniejach szachowych bo same tam nie idą a potem będą krzyczeć o równouprawnieniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FlasH: bo #!$%@? w szkołach płacą i wolą mieć pieniądze, bo mamy społeczeństwo, że to facet musi być tym co zarobi inaczej jest przegrywem? ¯\_(ツ)_/¯
Bo po matematyce #!$%@? masz, a po informatyce, automatyce czy mibm dobry zawód? Ty w ogóle czymś popierasz te wysrywy, czytając coś czy tylko tak ci się wydaje w twoim rozwiniętym lewackim umyśle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FlasH: są nauczyciele w szkołach, wfisci, historycy, matematycy, informatycy, biolodzy.. w średniej szkole mialam wiecej nauczycieli niz nauczycielek, ale przedszkolanek jak sie trafi to ewenement. Tak samo w nauczaniu początkowym.
czy ja mowie ze baby sa głupie? nie, tylko nie chca isc na turnieje szachowe, kierunki techniczne a potem krzyczą ze seksizm i trzeba im punktów w rekrutacjach dodawać
@pani_indyk: po prostu pokazuję ci, że jakaś laska, która umie grać w szachy uważa, że kobiety są głupie... a przyklaskują jej zjeby z wypoku.

I co robisz po informatyce?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FlasH: procenty te nie wszystko, twoją hipotezą było że na matematyce jest więcej kobiet niż mężczyzn, a zmiennymi że to mężczyźni są głupsi, a kobiety są mądrzejsze. A poprawna teza to: mężczyźni wybierają inne ścisłe kierunki niż matematyka, a jej wyjaśnieniem jest chęć posiadania dobrego zawodu który zwiększy ich status społeczny, gdyż dalej w przekonaniu społeczeństwa to mężczyzna ma zarobić i utrzymać rodzinę.
posiadania dobrego zawodu który zwiększy ich status społeczny


@Profil_Internetowy: jakbym czytał od urodzenia wypok to pewnie bym tak myślał. O społecznych oczekiwaniach, ucisku kobiet, mniejszych prawach i samobójstwach.

Ale jak miałem 10 lat, to całe szczęście wypoku nie było i po prostu zacząłem programować bo mi się to podobało.

Naprawdę trzeba by mieć ostro poryty beret, żeby wybierać kierunek studiów ze względu na status #!$%@? społeczny. Wtedy wszyscy byliby prawnikami.
@FlasH zacznę od tego, że jednak nie uczysz matematyki w szkole? No szkoda :) a prawnik jest dobrym kierunkiem jak masz rodzinę prawniczą. Inaczej pracujesz u kogoś za małe pieniądze, przynajmniej na wcale nie tak krótkim początku. Raczej wszyscy byliby programistami (ale chyba obserwujemy gwałtowny wzrost ich na rynku pracy, coraz więcej osób chce zostać programistą)

Naprawdę trzeba by mieć ostro poryty beret, żeby wybierać kierunek studiów ze względu na status #!$%@?
Nie kierunek studiów wybiera się ze względu na zawód, a zawód jest jedną ze zmiennych statusu


@Profil_Internetowy: Nie wiem - może ja jestem jakimś wyjątkowym szczęściarzem, ale jak wybierałem kierunek studiów to nie myślałem o statusie społecznym, tylko żeby się tam może czegoś jeszcze nauczyć... i żeby móc zawodowo robić to co lubię.

Nie chciałbym mieć tak porytej głowy, żeby w wieku 19 czy 20 lat myśleć o utrzymaniu rodziny, statusie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FlasH: i to cię tak boli? Nie szkoda ci życia na wykop? Czy go nie masz? Ponieważ

Nie chciałbym mieć tak porytej głowy, żeby w wieku 19 czy 20 lat myśleć o utrzymaniu rodziny, statusie społecznym i #!$%@? ubezpieczeniu emerytalnym


Bo dla mnie to normalny wiek by zacząć myśleć o swojej przyszłości. Dużo osób tak robi. Ludzie w wieku 25 mają rodziny, dzieci i domy :) Ale w sumie jak programujesz