Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: Dlatego, że jest czarnym francuzem (albo naturalizowanym obywatelem Afryki) i w mniemaniu większości Polaków przez niego Lewy nie dostał w 2020 ZP, a "żabojady" wszystko zrobią żeby mu ją dać, a nie Lewemu. Do tego dodaj sobie jeszcze, że gra w PSG z Neymarem, zniszczenie planów paru klubów w tym sezonie, wpływ wmuszanej przez wszystkich poprawności politycznej (nie można obrazić czarnego, czarny może) i masz odpowiedź. O ten tekst do
Dlatego, że jest czarnym francuzem (albo naturalizowanym obywatelem Afryki) i w mniemaniu większości Polaków przez niego Lewy nie dostał w 2020 ZP, a "żabojady" wszystko zrobią żeby mu ją dać, a nie Lewemu. Do tego dodaj sobie jeszcze, że gra w PSG z Neymarem, zniszczenie planów paru klubów w tym sezonie, wpływ wmuszanej przez wszystkich poprawności politycznej (nie można obrazić czarnego, czarny może) i masz odpowiedź


@Dervorin: No nie wiem. Lukaku
@Dervorin: naciagane w #!$%@?. To dlaczego kante jest chyba najbardziej lubianym pilkarzem albo tak jak inny mirek o lukaku wspomnial? Tu kolor skory nie ma nic do rzeczy nikt nie lubi gwiazdeczek. A odkad spedzil tyle sezonow z neymarem to coraz wieksza gwiazdeczka + to co odwala na boisku i mowi do rywali co wielokrotnie wyszlo w lidze.
@czlapka: Tylko, że Lukaku nigdy nie pompowali balonika (albo jakoś widocznie), że będzie następcą Ronaldo/Messiego. Tak samo można napisać, że np. Gnabry jest raczej lubiany. Jest dobrym piłkarzem i tyle. Nikt z niego nigdy gwiazdy nie robił. Ja swoją opinie wywnioskowałem na podstawie komentarzy typu "haha, to może wygra mistrzostwo afryki" albo "Mmałpe". Może nie każdy na to zwraca uwage ale jest na pewno jakiś % ludzi, którzy czepiają się jego
@MrFisherman: mnie #!$%@? ze takie francuzyki maja w skladzie druzyne afrykanska i ich reprezentuja.. Nie mam nic do czarnych, nie jestem rasista ale #!$%@? ma korzenie kamerunskie czy senegalskie niech reprezentuje ten kraj, zeby nie syfu jak w tej pilce ligowej gdzie sami obcokrajowcy reprezentuja jakas druzyne.. Kiedys byl limit 3 obcokrajowcow na druzyne i pilka ciekawsza.. Ale zniesli to bo oczywiscie chca #!$%@? na tym zarabiac.. Era galacticos pokazala ze
@RandomowyTyp: ale chłopie... Ci piłkarze urodzili się we Francji. Mają kolor skóry jaki mają, bo są potomkami imigrantów z państw kolonialnych. Jak ty to sobie wyobrażasz? Powiedzieć im "urodziliście się we Francji, mieszkacie tu całe życie, mówicie po francusku ale nie podoba mi się to bo jesteście czarni"
@wetorek2: Chodzi o geny, w ich krwi plynie ta krew przodkow.. no nie wmoisz mi ze rodowity francuz jest czarny.. no bez jaj.. ja nie jestem rasista nei mam nic do czarnych.. Ale lepiej by bylo zeby taki Mbappe reprezentowal Kamerun a Pogba Gwineje, wtedy te mistrzostwa bylyby bardziej urozmaicone ( moze nie to EURO ale ogolnie Mistrzostwa Swiata ).. Przeciez DROGBA tez sie wychowywal we Francji, tez tam dorastal.. a
@RandomowyTyp: Drogba akurat urodził się w WKŚ i dopiero jako dziecko przyjechał do Francji.
Bracia Boeateng urodzili się w Berlinie.
Twoja argumentacja opiera się na fałszywych danych i tyle. A z resztą, czego ja oczekuję od gościa… piszącego… w…. taki… sposób.