Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W związku z tym, że sporo Wykopków i Mirków uważa, że osoby Trans to osobniki chore psychicznie, które powinny być leczone psychiatrycznie (reperatywnie / elektrowstrząsami / warunkowaniem, no bo przecież nie samoakceptacją jak mówi tfu... nauka), mała ankieta.

Zaznaczcie zdanie z którym najbardziej się zgadzacie.
UWAGA: W ankiecie:
- osoby Transpłciowe to takie które funkcjonują społecznie jako płeć z którą bardziej się utożsamiają
- transwestyci, to osoby, które oficjalnie żyją jako płeć biologiczna, ale w określonych sytuacjach (w domu, ze znajomymi, z partnerem) funkcjonują jako płeć przeciwna.

Na plus będzie, jeśli dodacie komentarz argumentujący Waszą opinię.
Albo jeśli uważacie, że powinni być obowiązkowo leczeni, to jak należy ich zidentyfikować. Czy psychiatrzy i seksuolodzy powinni mieć obowiązek zgłosić osoby które o tym powiedziały na wizycie, czy może powinien istnieć jakiś obywatelski system zgłaszania takich osób, czy może powinny być monitorowane portale randkowe i fora dla takich osób? A może wręcz uważacie, że wszystkie osoby LGBT należy karać (np więzieniem) i to prokuratura powinna się zajmować ich ściganiem?
Z ciekawostek dodam, że kiedyś, w PRLu coś podobnego miało miejsce: Akcja Hiacynt: https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_%E2%80%9EHiacynt%E2%80%9D

BTW. Jestem transwestytą (w domu chodzę sobie w ciuszkach płci przeciwnej, nie jest to fetyszem tylko sprawia mi to frajdę). Post jest chęcią dowiedzenia się, jak oddanie władzy w Wasze ręce pokierowało by moim losem i osób podobnych do mnie.

Proszę o plusowanie ankiety, by poznać głosy większej ilości ludzi i uzyskać dokładniejsze statystyki.
#lgbt #4konserwy #neuropa #konfederacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d76b17687918000a21641a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Niech sobie funkcjonują jak chcą, ale niech nie toczą piany z pyska jak ktoś misgenderuje kogokolwiek, z jakiegokolwiek powodu. Leczyć można, jak najbardziej, ale to tak jak z innymi chorobami - jak nie stanowi zagrożenia dla innych to brak przymusu leczenia. Jak gada głupoty, namawia do tego innych ludzi i budzi w nich poczucie winy, a zwłaszcza w dzieciach to przymusowe leczenie albo pierdel, ale krótki, a nawet zawiasy -
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O, lgbt szuka potwierdzenia jak bardzo jest prześladowane. No jeszcze tego brakowało, żeby podatnicy mieli finansować jakieś masowe, przymusowe leczenia. To indywidualna sprawa, ewentualnie rodziny. Oby tylko w żaden sposób nie był hamowany rozwój psychiatrii dziecięcej pracującej nad akceptacją płci biologicznej, żeby w razie czego rodzice mogli znaleźć kompetentnego specjalistę, do którego będą mogli posłać swoje dziecko.
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania w dupie mam co kto nosi i czy raz jest facetem czy kobietą. Z kim śpi, z kim się spotyka, co je i bzyka czy ogląda na tv. Jakie obowiązkowe leczenie i zgłaszanie? Co to za bzdury?? Ściganie za co? Za preferencje modowe? Łóżkowe? Co ty człowieku oglądasz albo ćpiesz? Nie interesuje większości społeczeństwa cudze upodobania, to Wam się wydaje, że to coś ciekawego. Tak jak kochankowie myślą, że są obserwowani
  • Odpowiedz
Ja tylko używam osoby trans i transgenderyzm ogółem jako retoryczną lagę przeciwko teistom ("Bogów jest o dwoje mniej niż płci"). Muszę przyznać, że to oznaka braku szacunku, oznaka pogardy.
  • Odpowiedz
WybranyZboczeniec: czemu ci to sprawia frajde?
niby mowi sie, że ubrania nie mają płci, i dużo jest teraz uniseksów w sklepach, ale z drugiej strony pokazujesz że to ci potrzebne żeby druga płeć miała swoje ciuszki. Co byś począł gdyby wszystkie ubrania nagle stały sie obupłciowe? Co ci sie dzieje, jeśli nie nałożysz ciuszków kobiet?
Dla mnie to zboczenie, bo facet przywłaszcza kulturowo coś co należy do kobiet.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
SześcioramiennyMirek: @Ozdoba: @Sesja: nie jestem opem, ale jeszcze raz ze zrozumieniem poczytajcie o np. Akcji "Hiacynt". LGBT nie robi się prześladowane, nie "chwali" się swoją seksualnością.

Wszystkie głośne działania LGBT to tylko i wyłącznie skutek prześladowań. Warto patrzeć na przyczynę, a później oceniać skutki.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
nie jestem opem, ale jeszcze raz ze zrozumieniem poczytajcie o np. Akcji "Hiacynt".


@AnonimoweMirkoWyznania: A jakie ma teraz znaczenie akcja z PRLu? Może jeszcze będzie odsyłać do Nocy Długich Noży?

Wszystkie głośne działania LGBT to tylko i wyłącznie skutek prześladowań. Warto patrzeć na przyczynę, a później oceniać skutki.


To jasne, że lata temu osoby z mniejszości były często narażone na przykre sytuacje społeczne i wiele się się w tym temacie poprawiło.
  • Odpowiedz