Wpis z mikrobloga

@pies_ogrodnika: a weź mnie nie denerwuj z tymi ślimakami (,)
@dawid121213: no na necie nie ma co patrzeć, ja kupiłam rok temu, na początku pandemii jak wszystko bylo zamknięte i były zakazy przemieszczania się więc też były wysokie ceny-ale jak się okazało tylko na necie. Poświęciłam dzień żeby zwiedzić okoliczne rody i znalazłam tą wymarzoną, z altanka, szklarnia, kompostownikiem, wedzarka i wieloma innymi rzeczami za 4.5
@dawid121213: na większości rodów są tablice ogłoszeń i na nich przybite są kartki z numerem tel i działki na sprzedaż-od tych mniej "internetowych". Widziałam też na bramkach wejściowych do działek. A też jak chodziłam i pytałam to inni ludzie mówili które działki są na sprzedaż mimo że kartki nie było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kluskizserem: u mnie żadnej tablicy nie ma bo to mała miejscowość, ROD nie ma w ogóle strony internetowej czy cokolwiek co można byłoby znaleźć na necie, jakieś informacje o tej zbieraninie ogródków są tajemnicą xD
@dawid121213: Pytać, chodzić po zarządach, zapisać się na działkę na liste oczekujących. Ja swoją kupiłam w zeszłym roku za 5k, fakt- nie dało się na nią wejść bo chwasty rosły na 2-3 metry i to bardzo gęsto:-p ale dziś już rośnie trawka, jest mikro ogródek z warzywami, a altana się prawie kończy stawiać :-)