Wpis z mikrobloga

@dziobnij2: ja mam Ineę, przedwczoraj zamiast minimum 70MB/s, miałem jakieś 15MB/s, up wcale się nie ładował, zrywało połączenie a do tego, czyli miałem 1/10 tego co powinienem mieć i do tego mega niestabilnie, nie dało się pracować, zgłosiłem, niby naprawili, ale widzę że jeszcze potrafi UP zawiesić się, specjalnie na FTP wysyłałem jeden duży plik .iso - i za każdym razem niepowodzenie. Mimo że download miałem już ponad 70MB/s lub
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: ale co jest bzdura? Jeżeli po włączeniu vpna wszystko działa poprawnie to znaczy ze w konfiguracji bez VPN jest coś nie tak. Odpalenie vpna nie zmienia ci magicznie dostawcy xD

Może dnsy #!$%@?
Może dostawca treści ogranicza jego IP a po zmianie dzięki VPN jest uznawany jako zaufany użytkownik.

Uj wie, ale na pewno nie ma tu winy tmobile
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow sam jesteś bzdura skoro nie rozumiesz tak prozaicznej logiki, raz na kompie działa, raz na kompie nie działa zależnie jak "kliknie", no to co się dzieje? Ktoś mu kable na rozdzielni przepina zależnie od humoru?
Pomyśl
Albo poczytaj co napisał @krzych0
Chyba że jest coś czego nie napisał, jeśli tak jest na wszystkich urządzeniach to inna ciekawa usterka
  • Odpowiedz
  • 5
@Brameczka26 no to to na bank nie jest problem od strony T-Mobile. Do routera powinieneś móc się zalogowac zarówno po wifi jak i po kablu, czy to z telefonu czy z komputera i nawet jak router będzie miał odpięty kabel internetowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@randomowy_uzyszkodnik: pomysł o tym, zeinternet jest zbudowany jak sieć drug miejskich. Do jednego miejsca (np. strony www) zwykle mozesz dojechać różnymi drogami. Co robisz gdy się dowiesz że jakejs ulicy są roboty drogowe i robią się korki? No jedziesz inna droga - tutaj właśnie tak to działa - VPN to swoisty "objazd" uszkodzonego węzła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brameczka26: ja od jakiegoś miecha a teraz się nasililo problem z LTE. Przełącza mnie między btsami i tam gdzie normalnie miałem LTE to teraz HSDPA+ a jak mam 2-3 kreski hsdpa+ to w ogóle neta nie mam i nie wiem ocb. Duże Pingi i packet lossy również występują. Mówisz że problem globalny?
  • Odpowiedz