Wpis z mikrobloga

kuźwa już sie trochę pogubilem którzy z tych łowców z którymi sie pokłócili. Chyba z jednej grupy zrobiły się już trzy, a nazwy podobne.

ja to widze tak:

1 - założyciel z UK któremu zarzucono malwersacje i tworzenie sekty

2 - gosc który odszedł po konflikcie z 1 i założył swoj kanał juzż dawno,, pokazywał swoja twarz i palił mnóstwo fajek, więc łatwo go skojarzyć

3. grupa alexa - zbuntowali sie potem i założyli nowa grupe zarzucajac temu nr 1 to i owo i przejeli większość aktywistów

jak coś nie tak to piszcie

#ecpu
Pobierz szurszur - kuźwa już sie trochę pogubilem którzy z tych łowców z którymi sie pokłócil...
źródło: comment_1624646134CL1xl6WT83VAznq6lNwfZG.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szurszur: Co do ekipy Alexika to według mojej opinii niczym się nie różni od Bartnika. Wkurzył się, że nie partycypował w zyskach z zrzutki i po prostu pozbył się konkurencji. Zresztą już kiedye przytulił 70 kafli od ludzi co opłacali w jego kiosku rachunki w Gorlicach. A jak zaczęli im odłączać prąd bo kasa nie leciała do operatorów to wyszło na jaw.
@SonOfTheSun: W punkt chlopie, moge sie zalozyc ze juz kroja madki na ten szmal, wystarczy poczytac komentarze pod tymi fakturami, madki juz mowia ze one ich rozliczac z forsy nie będą. To jakby zaproszenie do #!$%@? im kasy, pal licho ze numeru NIP fundacji nie ma, tak właściwie to fundacji takze nie ma XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mack1987: a wystarczy wynieść na sztandary dobro dzieci i hulaj dusza możesz śmiało #!$%@? na gruby hajs społeczeństwo. Warto przypomnieć sprawę Śpiewaka z fundacji kidprotect
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kidprotect.pl

Na 99% Pan Jarek/Alex #!$%@? to samo ale wtedy będzie A nie mówiłem.

Poczytaj poprzednie moje odpowiedzi na tagu ecpu. Ktoś ich podliczy i na ostatnich akcjach zatankowali paliwa na 4500 km. Pewnie połowa to golfy III ich żon.
Czytam caly czas, zgadzam sie z tym ^^. Nie moge sie doczekac kiedy Alex ich #!$%@? na kase, a wlasciwie mam wrażenie ze juz ich #!$%@? o kase, tylko pytanie kiedy te dzbany sie zorietuja. Co do kidprotect, no to podobny mechanizm., bedzie o ile fundacja powstanie, to założę sie ze beda chceli 1% z podatku, oni sa tak cholernie chciwi, ze nawet chwala sie tym, ze kasuja komentarze. A i jeszcze