Wpis z mikrobloga

– Jeżeli mielibyśmy myśleć w takich kategoriach na temat piłkarzy odnoszących sukces, to jak Hansi Flick miałby zarządzać Bayernem Monachium? A jakim piłkarzem był Mourinho? Trzy żonglerki i czwarta na wślizgu. Kolejne przykłady: Nagelsmann czy Tuchel. Brzęczek? Był wicemistrzem olimpijskim. Z reprezentacją osiągnął więcej niż Lewandowski. Po co Szczęsny to mówi? To jest wyciągnięte po prostu z dupy. To tak samo jak ktoś pisze mi na Twitterze, jak ja mam prawo krytykować Lewandowskiego, który jest legendą polskiej piłki, skoro sam nie zaistniałem. To jest to samo porównanie. To kwestia szacunku – powiedział Wichniarek w jednym z odcinków Prawdy Futbolu.


Król Bilefeldu nie zrozumiał słów Wojtka, ale oczywiście wygłosił MOCNĄ opinie. Przecież Szczęsny wyraźnie mówił że problem nie leży w tym że Lewy czuje się ponad wszystkimi, ale w tym że sami trenerzy przed nim klękają.
#kanalsportowy #reprezentacja
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytrynowyzabujca: już #!$%@?ąc że nie rozumiem co on chciał przekazać, to właśnie ten nasz polski trener miał kompleksy w stosunku do własnych zawodników xD jak on nimi miał zarządzać.

Zidane, Guardiola, Deschamps - przykłady trenerów którzy byli świetnymi piłkarzami.
Mourinho, Tuchel, Klopp - odwrotnie.

Brzęczka to narazie można wrzucić do wora z van Bastenem, piłkarzem utytułowanym którego trenerka przerosła na tyle że w Alkmaar prosił o to żeby zostać asystentem a