Wpis z mikrobloga

Halo #bydgoszcz, sprawa jest XD #rozdajo
Głupia sprawa, ostatnio zamiast uczyć się do egzaminu, znalazłam sobie alternatywne zajęcie i wysyłałam zgłoszenia na różne konkursy radiowe (zrozumcie mnie, to był naprawdę nudny przedmiot). No i w jednym konkursie udało mi się wygrać grę planszową, chyba Scrabble albo Monopoly. Nie doczytałam jednak, że musiałabym ją odebrać osobiście w Bydgoszczy, a ja jestem z drugiego końca Polski XD Może chce ktoś grę za darmo? Dostałam mejla, że odbiór jest możliwy w Centrum Handlowym Auchan Fordon 26.06 (jutro) albo 10.07 między 12:00 a 18:00, także trzeba być wtedy dyspozycyjnym XD
  • 9
@Verv: To byłby dobry pomysł, ale niestety nie mam możliwości możliwości odebrania jej osobiście ani wysyłka pocztowa też nie wchodzi w grę. Szkoda, żeby się zmarnowała, ktoś na pewno zrobi z niej użytek :)
@Verv: Swoją drogą dobry "zabieg PR-owy" miał by organizator, tak jak piszę @w_t_d, spróbuj się do nich odezwać że taki pomysł jest, wspomnij o wykop.pl, jak ktoś ogarnięty tam jest to pokuszą się o większą liczbę tych gier, my już z tego zrobimy użytek i będą mieli reklamę praktycznie za darmo, no i pomogą dzieciakom co najważniejsze, lepiej pograć w planszówki niż myśleć o chorobie itd. ;)