Wpis z mikrobloga

Takie małe podsumowanie, kto waszym zdaniem najbardziej zawiódł na #euro2020, standardowo oprócz Krychowiaka, bo jego czerwo to oczywistość.

dałabym Beresia, ale w ostatnim meczu wybronił nam dwie bramki, więc moim kandydatem na minus jest Jóźwiak, chłopak co wyprawiał w obronie to piłkarski dramat ()

#ankieta - jeśli któryś z tych panów, to możecie dodać w komentarzu: Rybus, Świderski, Świerczok, Linetty, Kozłowski, Płacheta, Frankowski, Dawidowicz

#mecz #reprezentacja #kanalsportowy

Kto był najsłabszym polskim piłkarzem na EURO?

  • Szczęsny 19.9% (54)
  • Bereszyński 21.0% (57)
  • Bednarek 1.5% (4)
  • Glik 1.5% (4)
  • Jóźwiak 31.4% (85)
  • Puchacz 16.6% (45)
  • Klich 0.7% (2)
  • Zieliński 1.8% (5)
  • Moder 0.7% (2)
  • Lewy 4.8% (13)

Oddanych głosów: 271

  • 16
  • Odpowiedz
@Rymcymcymw: Bednarek. Po jego grze na euro w ogóle nie czuć tego że jest wyceniany na 25mln i gra w premier league, niczym nie różnił się od Bereszyńskiego wycenianego na 6mln.
  • Odpowiedz
@Rymcymcymw:
Przepraszam serdecznie, nie jestem z WuWuA, ale jednak najbardziej rozczarowały poznańskie talenciaki i wynalazki z porażką wpisana w DNA.
Czytam od miesięcy, że ci goście mają zbawić polską kadrę, oglądam mecz i marzę żeby wrzucili choć jedną sensowną piłkę w pole karne i żeby Puchacz zdążył wrócić do obrony.
Polscy kibice z takim podejściem wyraźnie chcę przepierdzieć następne 20 lat w piłce.
  • Odpowiedz
@Kalwi: jak wyżej napisałam, Krychowiak dostał dzbana turnieju bez głosowania ;)

@NaturalBornLeader: w meczu ze Szwedami wrzutki Jóźwiaka i Puchacza bolały, więc tu się zgadzam ;)

@surowageneracja: mam nadzieję, że już zwolniony i w końcu trafi do naszej kadry :P

@psycha: też mnie to zadziwiało jak można wykonać tyle prób wrzucenia w pole karne i żadnego celnego xd

@tyrytyty: najlepsze jest to, że obaj mieli dać nam
  • Odpowiedz
@Rymcymcymw: Dziwi Jóźwiak z aż taką liczbą głosów. Fakt - wczorajszy mecz w jego wykonaniu to katastrofa: błąd przy pierwszym golu a następnie rekord wrzutek #!$%@? dających. Zgadzam się z tym, że to był słaby turniej w jego wykonaniu, ale według mnie najgorszym zawodnikiem obok Krychowiaka jest Bartek Bereszyński, który zawinił przy 5 z 6 straconych goli na Euro. Typo był wolny, nie ogarniał co się dzieje na boisku, kompletnie nie
  • Odpowiedz