Wpis z mikrobloga

@kodyak a na tamto Euro jechało tyle samo drużyn co na mundial, więc osiągnięcie takie same, a czy nazywa się to Euro czy MŚ to jeden piernik
  • Odpowiedz
@grosicky: Nawałka dobrze poukładał drużynę na Euro 2016 i to jest fakt, natomiast jego "kunszt" trenerski wyszedł na MŚ 2018, gdzie się obsrał i totalnie nie wiedział jak reagować na to, co się dzieje na boisku (pierwsze symptomy były widoczne w meczu z Portugalią, gdzie nie zmienił bramkarza na karne). Apogeum nastąpiło w meczu z Japonią, który był chyba najbardziej kompromitującym momentem w historii występów polskiej reprezentacji. Nie wiem jak
  • Odpowiedz
@MSKappa: no wlasnie nie do konca.( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy popatrzec na najwiekszego strzelca w historii ktory jest chyba z iranu( ͡° ͜ʖ ͡°) - Ali Daei - christiano niestety za nim( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bezbekpol: nie powiedzialbym ze te ustawianie zespolu bylo swiadome. Widac to po mistrzostwach swiata w rosji. Po prostu trafil mu sie swietny moment gdzie kazdy z zawodnikow mial swoja najwyzsza forme w klubie. Tak bylo z glikiem krychowiakiem lewandowskim (i to juz jest 3 razy wiecej niz teraz)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodyak: no tak, przecież trener tylko rzuca piłkę i mówi "macie, grajcie chłopaki" xD kiedy wy w końcu przestaniecie mylić poważną piłkę z wfem w gimbazie? jak piłkarze grają gówno - winny trener, #!$%@? taktyka. jak piłkarze grają dobrze - samograj, trener nic nie musi robić.
  • Odpowiedz
@kodyak ale ja porównałem eliminację Polaków do Euro i Mundialu. Wtedy to było tak samo trudne dostać się na imprezę, ale to z Leo robi się nie wiadomo kogo.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: jak widac grzechem trenerow jest przywiazywanie sie do pilkarzy ktorym cos zawdziecza niz zeby caly czas oni robili jego taktyke( ͡° ͜ʖ ͡°)(chocby ten grosik ktory z kadry powinien wypsac jakies 5 lat wczesniej o atomosfericiu to juz w ogole lepiej nie wspominac( ͡° ͜ʖ ͡°) - trener ktory boi sie pilkarzy i zabiera jednego ktory ma ich rozluznic( ͡°
  • Odpowiedz